Predátor: Evoluce (2018)

Celou dobu jsem si říkal jak jakože zabijou mega predátora. Nakonec to nebylo tak špatné, až teda na fakt, že bruneta asi za 2 minuty uběhla tipuji tak 15-20 km lesem. Ke vší smůle, přestože komunita roky prosí o film s predátorem kde na konci nějaký predátor přežije, tak jsme se toho stále nedočkali.

Berserk - Season 2 (2017) (série)

Já to nechápu .. polovina je odporná animace a druhá půlka zase nádherná, až mi to místy připomínalo věci z '97. Koukám na to jenom kvůli příběhu, škoda těch hnusných animací.

Duch ve stroji (2017)

originál jsem sice viděl před nějakými 10-15ti lety a koukal jsem na to několikrát, tohle mě nezaujalo od samého začátku protrpěl jsem víc jak víc jak 70% filmu .. pořád samé remaky, člověk to už viděl několikrát, je to nuda.

Another (2012) (seriál)

Hodně nudné .. dost ukecené, nic extra se tam neděje. Já si tohle anime našel na netu v různých sekcích, hlavně teda akční, krvák a jiné .. není to nic z toho. Moc se zde neumírá, když už tak to není nic zvláštního.

Zmenšování (2017)

Trošku mi to přišlo jako dokument, chybí pointa, konec o ničem ..

Bůh žehnej tomuto nádhernému světu - Série 2 (2017) (série)

přetrpěl jsem i druhou sérii .. jako není to špatné, ale .. je to takové suché .. jdou na výlet a potkají velitele armády .. každý výlet který si udělají potkají velitele armády, který nemá žádnou armádu .. je to takové trapné .. chybí mi trošku ten fantasy svět.

Bůh žehnej tomuto nádhernému světu (2016) (seriál)

bohužel se zde moc neřeší aspekty fantasy světa, rpg prvky apod .. místy je to vtipné, ale co si vybavuji, pouze 2 díly z 10ti.

RWBY (2012) (seriál)

končím po prvním díle .. tenhle "nový" styl animace nesnáším ..

Overlord - Season 2 (2018) (série)

Nemá to moc společného s jedničkou a se přiznám, nějak jsem netušil o co vlastně vůbec jde. Příběh mi přišel zamotaný, chybějící drobky a celkově se nijak neposunul. Takové rozšíření příběhů postav okolo, z mého úhlu pohledu nedůležité a na hlavního hrdinu se zapomnělo.

Avengers: Infinity War (2018)

Marvelovky a DC mám rád opravdu hodně dlouho .. vidět věci živě na plátně je opravdu úžasné a po zklamání u DC, se marvel opravdu snaží a musím říct, že se jim to povedlo. Velice dobře propracované, logické, dobré efekty .. už dlouho jsem neodešel z kina potěšený :)