Pod kupolí (2013) (seriál)

První série byla zajímavá, i relativně chytře udělaná .. ale další série a díly .. šlo to rychle z kopce. Smršťující se kupole, lidé prý umírali a přišli o o své bydlení, proto se nastěhovali do školy, pak radnice a pak do stanů, že není kde bydlet .. přitom se pohnula o sotva 2 metry a prakticky nic nezničila. Ve středu kupole je škola, ale zároveň se ve středu kupole nachází i les s mini kupolí. V dalších dílech na kupoli mlátili lidé z druhé strany, což by bylo nemožné, vzhledem k tomu pusunu, mezi venkem a kupolí by byla mezera. V městečku má být přes 2 000 obyvatel, nikdy není vidět víc než 20 .. pořád někdo umírá, někdo se zabíjí .. na konci třetí série by tam mělo být něco kolem 200 obyvatel, pořád ale tvrdí 2 000. Špatně tam měří čas .. až na konci tvrdí že tam byli pouze 4 týdny, ale podle "skutečnosti" strávených dnů, tam strávili pomalu 2 měsíce. Kupole měla v průměru 7km .. ale velice často tuto vzdálenost šli celý den .. spousta záběrů jak někdo někam jde, utíká .. je ráno a další záběr je o půlnoci. Bylo tam opravdu velice hodně nelogických chyb ..

Justice League: Dawn of Apokolips (2017) odpad!

no tak tohle snad opravdu ne .. se divím že můžou používat oficiální názvy .. parta pubertáků si doma v obýváku udělala zelené plátno .. Darkseid je obyčejný tlouštík v hadrovém ohozu ..

Geostorm: Globální nebezpečí (2017)

Není to špatný film, pokud si odmyslíte, že lze zrušit super bouři jenom pouhým vypnutím stroje .. ta bouře by řádila dál

Transformers: Poslední rytíř (2017)

Přišlo mi, že koukám na "Lovci pokladů" s Cagem .. tohle se opravdu nepovedlo. Je to spíš jenom tak trošku na rozšíření informací o tom, co jsou vlastně zač, ale jinak chyběla akce.

Velká čínská zeď (2016)

Klišé film s "ufounama", kde když zabiješ královnu, všichni ufouni umřou .. těch filmů jsou dneska mraky, akorát tohle je ze 14. století.

Re: Zero kara hadžimeru isekai seikacu (2016) (seriál)

Začátek byl dobrý .. zajímavý .. ale někdy od 8. dílu to začalo být velice dětinské .. místo toho aby se lidé "zocelovali" tím čím procházejí, tak jenom čím dál tím víc propadají panice, bulí a chovají se jak děti. Člověk co 10x umře, by neměl tolik prožívat, když někdo v okolí umře nebo znova umře .. je to takové trapné klišé. Nemluvě o tom, že hlavní postava si celou dobu myslí, že je ve video hře kde nic není skutečné a moc dobře si uvědomuje, že když umře, vše se resetne a lze to napravit. Tak proč to tolik prožívat? Mám rád anime, ale tohle mi v poslední době začíná vadit a úplně mi to kazí zájem. Aspoň že konec nebyl tak ufňukaný.

No Game, No Life (2014) (seriál)

Vtipné .. doporučuji na to koukat v japonštině s eng titulkama. Anglický dabing je často mimo .. přijde mi že zrovna v těch hlavních částech, které dost vysvětlí a pobaví.

Gantz: O (2016)

Lidé umřou, nějaký přístroj GANTZ je oživí do reálného světa které spawnuje po Japonsku příšery se kterými musejí oživlé postavy bojovat. Je to něco na způsob virtuální reality. Je to formou deathmatch. Příšery na jedné straně, hráči na druhé. Aby hráči přežili, musejí zabít bosse v určeném čase, jinak umřou permanentně. Konec byl celkem zajímavý, zbytek nic moc .. hlavní hrdina tam jenom stojí, čučí, míří, nic nedělá.