Jeremy Clarkson: Greatest Raid of All Time (2007)

Je možné vidieť veľké množstvo dokumentov ale žiaľ poväčšine sú to len nudné fakty nezrozumiteľne rozprávané starými ľuďmi. Do tohoto sa Jezza vložil a svojím štýlom podal priebeh boja a diváka do diania celkom vtiahol.

R.I.P.D. - URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů (2013)

Dobrá rýchla zábava, mohlo to byť ešte dlhšie zoznamovanie sa nováčika s okolím agentov oddelenia odpočívajúcich v pokoji. Tu mi nedá neposťažovať sa na katastrofálnu myšlienku pomenovať to RIPD. To už tá urna slovensko-česká je lepší nápad ako vykorčuľovať zo šlamastiky pomenovávania policajnej jednotky.

Liberace! (2013) (TV film)

No byť teplý nieje v poriadku a tak sa nato dívať neprestanem nikdy. Evolúcia je buď ešte len veľmi na začiatku a takéto veci sa ešte nedali do poriadku alebo sa do poriadku nedajú nikdy ktovie. Zatiaľ ale pociťujem odpor k takémuto pochybeniu genómu a tak som strhol 2 hviezdy z 5. Sám film nebol nejako zlý,ale ani veľmi dobrý, skôr som od Sodenberga čakal niečo viac mafianskejšie. Ale asi sa nedá očakávať od teplého klaviristu zázrak, niekdy je škoda ,že sa filmy inšpirujú len skutočnosťou. Lebo tá je často nudná a obyčajná.

Podfukáři (2013)

Na film som sa pozeral nadšene lebo som sa na neho dlho tešil. Chcel som sa preto nechať čo najviac oklamať a na konci radostne a nevedomky pretlesknúť a zakričať wau! Celý čas som si myslel ,že sa mi môj zámer darí a na konci budem ohúrený neskutočne premysleným príbehom. Dostal som ale takú WTF facku, že som len smutne klikol 5 hviezdičiek aby som odcenil tempo a hudbu filmu a mlčky som msuel preglgnúť sklamanie z naozaj nepodareného záveru. Keby som si chcel pozrieť hlúposť bez pointy pustím si zase Promethea... Konečné príčiny "čo to do piči bolo!?" pocitu boli hlavne nevysvetlený pôvod a existencia "eye" klubu a to prečo sa chudák Morgan musí teraz dokonca života trápiť nad tým prečo sním Hulk takto nepekne vybehol. Po napísaní komentáru uberám jednu hviezdičku lebo 5 som dal len zato ,že som si veľmi prial aby si ich to 5 zaslúžilo. Nezaslúžilo....

Mlčení jehňátek (1991) odpad!

Skutočne katastrofálny výstup tej čúzy. Hopkins ešte mladý frkan to uhral v pohode. Inak zdĺhavé a nezábavné...ale čo som čakal od typickej sračky o masových vrahoch.

Zátah: Vykoupení (2011)

Dobré bitky, pripomínalo mi to Okrsok 13. A štvrtá hviezdička za soundtrack, Mike Shinoda sa predviedol, snáď až nad úroveń akú si ten film zaslužil.

Parchanti (2010)

Je to zábavné, je to akčné, silno citovo založené ale dejovo chudobnejšie a plné klišé. Ale to mi až tak neprekáža rád sa pozerám na vojakov čo robia za spravodlivosť nemožné :)

Madagaskar 3 (2012)

Animáky sa asi hodnotia odlišne a tak navalím v ich triede plných 5 lebo si to zaslúži :)-

Nitro Circus (2012) odpad!

Moje komentáre si aj tak nikto nečíta, tak si píšem čo chcem :). A tento film je blbosť, jedná otrepaná reklama na super tlsté nápoje. Triky sú o ničom a nedokončené naozajstné bláznovstvá by vyzerali inak, keby sa naozaj našli psychopati čo by sa nato dali. Toto sú len tlstí a hlúpi amíci čo si zarábajú na drogy....