Jak vycvičit draka 2 (2014)

Tie animácie a mimika je urobená najlešpie ako som kedy v rozprávke videl. Páni z oddelenia spotených tričiek a silných dioptrií s počítačmi zahádzanými obalmi od snickersiek big macov a pohárov coly light si zaslúžia veľkú pochvalu. Taktiež príbehovo sa chytá máloktorá rozprávka za posledný čas.

New Kids Nitro (2011)

Mne sú proste nadávky smiešné a tak som sa bavil na vulgárnej vrave holandských darmožráčov

Kronika mutantů (2008)

Steampunku ako nasrané, škoda slabých efektov. Keby boli na lepšej urovni bolo by sa fakt na čo dívať. Inak je to o ničom film a neviem ako do boha tam dotiahli Malkovitcha a Perlmana. S obrovským udivom klikám dve hviezdy za dvoch hercov čo vlastne ani nič nezahrali tak aspoň nič nedojebali.

Velký draft (2014)

Výborný strih a réžia. Kevin a Jennifer to sedelo spolu. Jeden z najlepších športových filmov aj keď je o hre, ktorú v európe ani nik nepozná.

Metro (2013) odpad!

No a od ruskej kinematografie mám zase na rok dva pokoj :)

Transformers: Zánik (2014)

Stratil som sa v príbehu, ale nahradila to metráž filmu a dobré bitky.

Noe (2014)

No kresťanská kokotina ďalšia

Transcendence (2014)

Určite z toho mohli vytlačiť viac, túto postavu asi 9gageri do Johnnyho repertoáru ku Jackovi a Eduardovi radiť nebudú.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Správna nálož akcie. Páčilo sa mi to zatiaľ najviac zo všetkých troch častí. Určite tu zase "znalci" budu písať ,že je to nuda a plné klišé. Ale o to tam ide dementi jebilní aby sa ukázalo ako sa to robilo v osemdesiatych. 5 hviezd určite na mieste, možno gibson mohol lepšie zahrať.

Rasputin (2011) (TV film)

To si žérard robíš srandu, bola to nuda počuvať tie ruské primitívne myšlienkopvé pochody a navyše o náboženstve,ktoré ako všetky prinášajú len zlo medzi ľudí. Ledva hviezda lebo aj ten dabing slovenský od jožka vajdu bol hrozný.