Nebezpečný flirt (2015) (seriál)

A hele! MTV když chce, tak umí. Jen se bojím, že se to zvrhne v seriál plný sexy těl (viz Teen Wolf).

Arrow (2012) (seriál)

Nebýt těch "fight" scén, tak je to úplný odpad. Je to suché, hlavní postava nesympatická, ale hlavně otravná a nedůvěřivá. Postavy mají historii, která jako by vypadla z argentinské telenovely. Jak se toto může vyrovnat jiným krimi/akčním dramatům? Navíc neustále opakování prázdných slov jako "bezpečnost města" a "spravedlnost". Strašně mi to připomíná Dandyho z AHS. Ten taky bral spravedlnost do svých rukou.. byl taky přece bůh. Nechápu, čím si tento seriál vysloužil na ČSFD tak vysoké hodnocení. Dokoukám 1. sérii a zkusím Flashe. :)

Vražedná práva (2014) (seriál)

Po těch všech trapných, děsných (prostě naprosto debilních) krminálkách a letošnímu paskvilu Goddamn-ovi (i mean Gotham), je toto snad první právnický krimi seriál, který stojí za to. No né, vážně.. Už v prvním díle poznáte, že si seriál nebere v ničem servítky. Je jedno, co je morální a co ne. Je jedno, co je legální a co ne. Je jedno, jestli se vám to líbí nebo ne, ale je to prostě nejúžasnější krimi seroš, který jsem kdy viděl. A to je co říct.

Zloba - Královna černé magie (2014)

Právě jsem zemřel a objevil se na Blatech. Neskutečný film, tedy pohádka, se srdcervoucím příběhem, nádhernou Angelinou Jolie a okouzlujícím prostředím. (Spoiler alert, haha) Od probuzení Růženky jsem už neuměl říct ani slovo. Slza po slze. Věřím, že film získá Oscary. Tomu nemůže být jinak.. je jedno, jestli za perfektní režii nebo za ten nejvěrohodnější herecký výkon Angeliny. Jak to zakončit? Já nevím.. ani neumím vyjádřit jak moc mě to okouzlilo.

Riley ve velkém světě (2014) (seriál)

Riley ve velkém městě - oficiální název! Opravit.. HODNOCENÍ: Bylo to zmatené, rychlé, divné a nebylo to vtipné.. a mělo to příšerný dabing. Hrůza.. počkám si na další díly.

Dokonalý KLUK (2014) (TV film)

Prosím o edit.. český název je "Jak stvořit ideálního kluka", ten s dokonalým klukem byl jen marketingový. K HODNOCENÍ: Obrovský zvrat ve sci-fi filmech o robotech. Je to poprvé, kdy se robot nezblázní a nejde proti lidem - NEUVĚŘITELNÉ! Po songu Love you like love song od Seleny Gomez mi došlo, že Disney po x letech opět stvořil originální původní film aka klasický early 2000 DCOM plný klišé a nelogických zvratů a postupů postav.

Wolfblood (2012) (seriál)

U prvního dílu jsem usnul (skoro), lol.. U devátého jsem se zamiloval. Seriál s chladným startem, ale neuvěřitelně dobrým plotem. Bez emocí, ale přitom s pořádnou dávkou dramatu. A bez stylu a přitom neuvěřítelně přitažlivý. Takhle popisuju Vlčí krev, seriál, od kterého jsem nic nečekal se stal mým druhým neoblíbenějším seriálem z UK (po Skins). Jako vážně.. ač je seriál točený pro dětské diváky BBC, tak na ně vůbec nemíří. Vztahy a konflikty v seriálu pochopí nebo bude bavit jedno dítko ze 100. Je to propracované, ač lacině vypadající. Já ten seriál neumím popsat, protože cokoliv co napíšu bude znít, jakože je to ten nejhorší seriál. OMYL! Je to prostě awesome a já ztrácím řeč. (A ty jejich hipster hadříky!! :3) A motto na konec: "Well, it's not called werewolf, its called wolf blood. We are not monsters."

Návrat kouzelníků: Alex versus Alex (2013) (TV film)

Nevěděl jsem, že tvůrci mají v zásobě tolik vtipných hlášek po 4. sériích seriálu. Já se nasmál, perfektní hodinový díl, který nádherně dovrší celý seriálový děj. Nechápu, jak to mohlo někoho bavit, když neviděl seriál, protože se v tomto speciálu objevilo opravdu nepřeberné množství narážek ze seriálu (snad v každé třetí větě). Škoda, že se už ničeho podobného se Sel v hlavní roli nedočkáme. :(

Mladí a hladoví (2014) (seriál)

Edit- Od jara na Smíchově pod názvem Mladí & hladoví. TLESKÁM! Z tří hvězd se stává pět. Aktuálně ten nejlepší sitcom, který americké televize nabízejí. Socky a TBBT už dávno není to, co bývávalo. Seriál nabídne vtip za vtipem, stále zajímavý děj a perfektní Yolandu, která konečně dostala svůj prostor. Takto by měl vypadat každý sitcom. Přežijte první půlku 1. série a už vás čeká jen hromada nekontrolovatelného smíchu. :)

Mystery Girls (2014) (seriál)

EDIT: Ubírám hvězdu. Čím dál tím hloupější a bez vtipu. // Znáte ten pocit, když se kouknete na nějaký pilot jen proto, aby jste zabili čas před jiným pilotem? Ano, tak to bylo u Mystery Girls. Vůbec nic jsem od toho nečekal, vůbec nikoho jsem tam neznal a vůbec jsem to nechtěl vidět.. a ono bum! Luxusní pilot, u kterého jsem se chytal za břícho! Skvělé pecky, kdy střílí do naprosto nečekaných míst, trapné momenty lvl sex-tape (viz seriál), perfektní narážký (TMZ, Teen Choice) a děj seriálu, kdy jsem si říkal: "A o tom mohou mluvit před desátou?" Zkuste, nebudete litovat.. velké překvapení, které spojuje Hot In Cleveland a 2 Broke Girls ještě s něčím dalším, co tu snad ani nebylo. WOW, těším se na další díl více, než na tak dlouho očekávané Young & Hungry.