• Krátkometrážní
  • Hudební

Fiona Apple - Across The Universe (1998) (hudební videoklip)

Fionu som v tej dobe vôbec neregistroval, zrejme sa prezentovala na hudobných staniciach v nočných chill out programoch. Ale nakoniec zisťujem, že jej klipy spolu s jej ukážkovou fyzickou príťažlivosťou , boli skvelé.

Vanessa Paradis : Tandem (1990) (hudební videoklip)

Mastne podfarbený, sexy videoklip. Prehliadka modelov a modeliek vo vyzívavých pózach a oblečkoch a jedna ,,slušne´´ sa chovajúca Vanesska.

Hale & Pace - The Stonk (1991) (hudební videoklip)

Zábavný videoklip plný cameo vystúpení umelcov z rôznych oblastí. Také ja rád. Red Nose Day Baby.

ATB - Killer (1999) (hudební videoklip)

Andre v klasickom trance klipe, pochod po nejakej oblasti, lokácii atď, plnej rôznych charakterov a situácií.

Králíček - Paula (1995) (hudební videoklip)

Nieje to najhorší videoklip, ktorý história so sebou nesie, ale nemá od toho ďaleko. Pozerať sa na nie celkom podareného človeka s odchádzajúcim herpesom na ústach, nie je ideálnym promom pre akýkoľvek song.

DJ Bobo: Everybody (1994) (hudební videoklip)

Na Taliansko je v klipe tak nejako málo slnka, ktoré sa do tohto klipu a vlastne aj k samotnému songu neuveriteľne hodí.

Ghost Burger (2013)

Rejžovy to sedí v kratšej minutáži viac, ako v nejakom rozvinutom príbehu, ktorý síce obsahuje presne to čo čakáte, ale zákonite na menšej ploche.