• Krátkometrážní
  • Hudební

Žlutý pes - Sametová (1994) (hudební videoklip)

Videoklip dáva zabrať. Hlavne skoršie narodeným. A je už na každom, či si bude spomínať na to všetko v dobrom, či zlom.

Žoldáci (1995)

Tuctový akčňák a jeden z posledných, ako tak vydarených filmov kedysi uctievaného Michaela Dudikoffa.

Žoldáci spravedlnosti (2006) odpad!

Dať si pri tom pol liter pálenky a určite to zbehne. Ináč vás čakajú muky. Odpad hodný svojho hodnotenia.

Žoldák: Legie zkázy (1998)

Finančná katastrofa, a mnohými považovaný za jeden z najhorších filmov minimálne 90. rokov. Ale tu platí, naozaj záleží od vkusu. Síce dosť nevyrovnané, ale predsa zábavné, a to podľa mňa na toto sci-fi béčko stačí.

Žraloci útočí (2005) (TV film)

Grc, na ktorý sa dá pozerať asi len v podnapitom stave. Čo má človek z toho, že mu vo filme pobehujú pekné baby, keď nevedia hrať a chovajú sa trápne a dokopávajú už aj tak lacný brak pod zem.

Žraločí invaze (2012)

Je jasné, že je to zlátanina, jedno veľké klišé a vzor nevierohodností, ale z čisto fanúšikovského pohľadu je to veľká parádička. Avšak tak odfajčené digitálne efekty, aké vidieť snáď len vo filmoch spoločnosti Asylum, pri každej ich príležitosti kazia vynikajúci dojem zo snímku.

Žraločí jezero (2015)

Dolph to má za sebou. Nepotrebuje dokazovať, že je akčnou, teda vlastne bol akčnou hviezdou. Stačí mu iba platiť nájom a plniť si chladničku. A na to mu netreba veľké filmové projekty. Stačia filmové výkaly, ako je tento. Pozastavil som sa snáď len nad jednou vecou. Tí trikový technici to naozaj mysleli vážne, že sa v pokročilom 21. storočí dajú spraviť také otrasné efekty?

Žraločí muž (2005) (TV film)

A vyzeralo to na zábavné béčko so šialeným vedcom ( Combs ), ktorý stvorí ešte šialenejšie monštrum. Akcia, krv, napätie. Opak je pravdou. Tie spomínané ingrediencie tu síce sú, ale spracovanie...

Žraločí tornádo 3 (2015) (TV film)

Tak tu sa nedá povedať nič. Over the top spektákel, kde nič nieje nemožné, kde sa nikto na nič nehrá a kde má fantázia voľno a zdravý rozum zákaz vstupu. Rozbehne sa to na plné obrátky, aby sa počas celého diania nespomaľovalo. To má dnes už len málo filmov. SyFy, takéto sr@čky beriem!