• Krátkometrážní
  • Hudební

Garfield a přátelé (1988) (seriál)

Možno by niektorých rodičov vystrašilo, že sa ich deťúrence pozerajú na seriál s tučným a lenivým kocúrom,ale ono je to mimoriadne zábavné a chytľavé.

Garfield ve filmu (2004)

Celkom obstojný celovečerák podľa kultového komiksu a animovaného seriálu.

Garfield 2 (2006)

No, osobne nemám veľmi rád námet tohto typu. Zámena. Nie preto, že by nebol zábavný a žeby neponúkal množstvo gagov a humorných situácií s tým súvisiacich, ale preto, lebo som stále na ihlách a odvádza ma to od celkového pôžitku s filmu. Je to z mojej strany čudesné, ale tak to je. Každopádne film ma pobavil, má jednu dve zapamätania hodné hlášky a celkovo sa chytá na diel prvý. A to stačí.

Gargantua (1998) (TV film)

Snímok ubíja do bahna céčkovosti, vysoká nekvalita trikov. Ten bludný dej sa nejako prekusnúť dá, veď väčšina ´´monster movies´´ kašle na scenár. A u mňa ešte pôsobí aj nostalgia.

Gargoyles (1994) (seriál)

90tkový animovaný seriál, plný fantázie a dobrodružstva. Boli to ale časy.

Gargoyles (1972) (TV film)

Že sa dá natočiť pomerne kvalitný TV kúsok, ktorý je oproti dnešným ,,asylumským sájfáj,, snímkom o minimálne triedu lepší, to dokazujú GARGOYLES. Aj keď som sa nudil viac ako som čakal, klusalo to pomerne svižne a po remeselnej stránke sa dá vyhovoriť minimálne na rozpočet.

Garland Jeffreys - Sexuality (1997) (hudební videoklip)

Samotný singel možno nebude patriť k tým, ktoré by ste si pustili pár krát za deň, ale promo klip je zaujímavý svojím podaním.

Garland Jeffreys - The Answer (1991) (hudební videoklip)

Hutný, house popový song, s ešte lepším videoklipom, ktorý sa nebojí trochu makabrózneho námetu, avšak poskladaného s trikovo uspokojivou polohou.

Gary Jules: Mad World (2006) (hudební videoklip)

Za originálny prístup k videoklipu dávam jednu hviezdu naviac. Čo sa týka songu, som viac naklonený k originálu.