Logan: Wolverine (2017)

Brutál, BRUTÁL, BRUTÁÁÁL !!! Pre mňa najlepší a zároveň tak trochu najsmutnejší X-men film. Nádherná rozlúčka z Wolverinom. Hugh Jackman je proste král !

Terminator Genisys (2015)

Škoda premárnenej šance, oplatí sa to pozerať len vďaka skvelému Arnoldovi.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Neskutočná dvojhodinová nonstop nakladačka. Oči a uši to ani nestíhajú všetko vnímať, normálne som v kine túžil mať ovládač ku kamere a niektoré scény si zopár krát pretočiť a pustiť znovu...

Velká šestka (2014)

Skvelé, výborná zábava pre deti aj dospelích. Roboti, superhrdinovia, môj šesťročný syn bol nadšený.

Gotham (2014) (seriál)

Po priemernom pilote sa nám Gotham slušne rozbehol, známe postavy dostali veľmi dobré herecké obsadenie. Penguin zatiaľ vládne, aj keď je pravda že ostatné postavy ešte čakajú na viac priestoru. Po 4.ep zatiaľ spokojnosť.

22 Jump Street (2014)

Smial som sa až som si chvílu myslel že ma vyvedú s kina, ale naštastie nás tam bolo takých viac :) Chalani sa vyblbli, Channing aj Jonah sa predbiehaju v hláškach, Ice výborný a nonstop nasraty. Moja jediná výtka, málo využitý Peter Stormare.

Na hraně zítřka (2014)

Pre mňa sci-fi tohto leta, nádherne využitá zápletka s časovou slučkou. Tomík a Emily nazožranie :)

Ledové království (2013)

Nádherná rozprávka, zábavné vtípky a jednoduchý dej. Ideálna kombinacia pre deti, ale ako dospelý som sa tiež výborne bavil. Prekvapil ma výborný dabing a dobre naspievane pesničky. Odporúčam ísť do kina a nečakať na DVD :)