Transformers 3 (2011)

Všimli jste si jak už jsou boti slabší tak vynikne strašné herecké umění Labůfa? :D Je to jedno z nejnesympatičtějších stvoření co jsem kdy viděla :D Brrr

American Horror Story - Kapitola sedmá (2016) (epizoda)

Všechno špatně, šestka měla skončit. Toto už je pokračování ve stylu smíchu. Už se u toho dají luštit křížovky, jen výkřiky do tmy, trapné scénáře, dialogy, nesmyslné chování. Možná si pod pojmem horor (od sedmičky dál) máme představit horor se na to dívat. Jdu blejt a přitom se budu natáčet :D

Karavan smrti (2018) odpad!

:D to byla taková naprostá koko**na že to je snad i urážka všech koko**n :D

Mučedníci (2008)

Plno komentářů typu, že pokud se mi film nelíbil, tak jsem ho nepochopila? OK, až budete zaživa vyslečení, zavolejte mi, a zopakujte mi svá slova, zeptám se jak se Vám líbí Váš nový koníček.. Za mě úplně zbytečný, nechutný a hlavně zvrácený film. Proč má někdo pořád tendence vyzdvihovat lidskou úchylku v takovýchto "prasárnách" (uvozovky proto, protože nechci urazit prase). Rozjezd bomabastický, skvěle našlápnuto na psychologické drama, avšak pak po úplném dementním chováním zbylé hrdinky jsem nechápala, kam to spěje.... no do prdele to spělo. Strašně očekávané, pořád jsem si říkala že jsem to už musela vidět, protože vím co přijde.. Jak pravil sám režisér, ano, nebyl to horor. Nic nadpřirozeného. Jediné čeho se bojím, že je takových exotů, kteří mají tyto úchylárny v hlavě víc. Nevím zda je lepší je vypudit na svět ze své nemocné hlavy ven pomocí filmu, nebo si tajně přát, že si člověk postaví sklep. Nechutná sračka tečka

Brimstone (2016)

Velice brilantně natočený film, po celou dobu silně depresivní. Tolik sprostých slov jsem už dlouho u žádného filmu nepronesla. Nechť mě zas na ulici osloví nějaká náboženská buzna - dostane jí přímo mezi oči.

Dunkerk (2017)

Asi už jsem zblblá z těch amerických, válečných sraček, ale co obdivuji je odvaha a hrdost! To pak s těmi vojáky cítíte a fandíte jim. Nevím jaká byla skutečnost, ale tyhle dvě věci tady opravdu chybí. Bohužel jsem se více než 3x nudila, čekala jsem víc :-( ani nevím čeho, prostě čehokoli, furt jen doufáte že "to" přijde a ono nic. Některé filmy můžu vidět i X krát a nenudí, toto vím, že už vidět nepotřebuju.

Babadook (2014)

Mít takového fracka, nudný život, nudnou práci... tak mám asi obdobný psychiatrický problém, říkejme mu babadook :-D

Narcos - Konečný pád (2016) (epizoda)

Tak jsem u konce, ať žije král! Škoda, že to celé bylo jinak, plno věcí chybí, ale jako seriál bez životopisného rázu, super!

Alfa (2018)

Nevím, jako moje kozy - neurazí, ale ani nenadchnou. Něco tomu chybí, špetka napětí, špetka strachu o hrdinu, necítila jsem s ním a bylo mi jedno jak to dopadne... Pes "vlk" malý, :-(

Děsivé dědictví (2018)

Mno, tak jsem si to pustila, protože se u toho psalo, že to má bejt horor. :D První hodina bylo opravdu drama. Řešení rodinných problémů, klobouk dolů jak vyplnit hodinu filmu natáhlými stupiditami! Ale pozor!!! Druhá polovina filmu byla velice výživná. Takový obrat jsem nečekala. Tak dlouho jsem se už od srdce nezasmála. V této chvíli už se projevily rodinné problémy do větší hloubky :D Jako fákt prdel, ještě větší sranda je, že absolutně nechápu proč jsem se na to dívala dvě hodiny :D Co mi měl film přinést? Nad čím mám dumat? Jediné co si odnáším je: nevyklánět se z okna :D Hvězda je za nečekané výbuchy smíchu a přepínání noc/den :D protože toto nevymyslíš :D