Zpátky s ex (2018) (pořad)

Je to divne. Chlap se chce usadit, nemuze najit zenskou, zavola jako prvni sve ex. Pokud ma ex nejake sebevedomi a dustojnost, tak by mela tuto nulu odpalkovat. Vsichni jsou stejni :). Bylo to naivni, trapne az trosku smesne. To jsem teda na netflixu videla lepsi reality :(

The Circle Brazílie (2020) (pořad)

Prvni jsem videla americke dily. Prakticky shlednuto cele za jeden den, nemohla jsem se odtrhnout. Avsak tady ta brazilska me vubec nezaujala. Takovi psycho lidi 😁

Slunovrat (2019)

Pekna krajina, jinak kravina. Horor ne, takova sektosracka. Nudne, nezajimave, si vsichni hrali poker face :D. Zaverecny vyber chybny, vybrala bych jinak...

Já jsem vrah - Nával vzteku (2020) (epizoda)

Perfektne natocene, ale tak hruzne. Celou dobu se ve stridaly emoce vzteku, smutku, silenosti. Kazdym dilem si uvedomuju, jak system zklamava, nejen spravedlnost, ale hlavne deti!

Kořist (2019)

Když pominu dialogy, fyzické zákony, přírodní zákony a zvířecí pudy, tak to bylo dobrý! Celou dobu jsem měla šílený strach, co kde kousne psa! Ale aspoň po dlouhé době docela fajn podívaná :-)

Afričtí lovci (2017) (seriál)

04. Brecela jsem jak zelva jeste hodinu pote. Krasna, ale tak drsna je priroda.

Paranormal Activity: The Ghost Dimension (2015)

Tak si to shrnme, dceru navstevuje cerne cosi, povida si s tim, meni se v upirici. Ale ja si pujdu s tatkou hezky lehnout na druhou stranu baraku. Jen si dcerunko uzivej s necim, ceho se vseci bojime, hezky sama. Takovou logiku snad nemuze mit ani debil. Nastesti bubaka lapime do prosteradla 🤣 Hmmm dobry

Piraňa 3DD (2012)

To byla panove jizda!!!! Ja si to snad pustim znovu 🤣🤣

Pasažéři (2018)

no doprd*** slovo KONDOM nikomu nic neříká?