Černé zrcadlo - San Junipero (2016) (epizoda)

Jeden z nejslabších dílů, protože lidi jsou slaboši a neunesou realitu... přitom by mohla být krásnější?

Černé zrcadlo - Sklapni a tancuj (2016) (epizoda)

...přesně proto mám já tu lepící pásku přes webku... nikdy nevíš kdo tě sleduje, i když zas takový úchyl teda nejsem :-D

Černé zrcadlo - Národní hymna (2011) (epizoda) odpad!

Prvně jsem napsala komentář na sto řádků, ale srát na to, srát na teroristy, srát na princeznu. Ubohost... jedním slovem ubohost. S teroristy se nevyjednává, jen se podrobme té chamradi.... NASRAT lidi jsou zvráceni i tak dost a tento snímek jen těm obludám dává další inspiraci, je mi na blití.

Čapí dobrodružství (2016)

Jsou animáčka, na které se dívám stále dokola dokola i jako kulisa, ale jsou animáčka, která se podívám jednou a už vím, že nikdy více. Bylo to docela vtipný, takže za vlčí ponorku dávám hvězdu, za nápad a obsazení dávám hvězdu druhou.... žádné další klady mě dále nenapadají...

Tohle je náš svět (2016)

Každá mince má dvě strany... extrém jedna, extrém druhá, ani nevím která mi byla milejší. Žijeme v pokryteckém světě. Zaujala mě věta od sestry, když říká "jsou to jen děti je potřeba je chránit". Chrání je před životní pravdou, ale zároveň jim dá odporné počítačové hry :D Příběh mne zejména dostal svou otevřeností, pravdou, upřímností a že vždy láska a rodina vítězí, tak by tomu vždy mělo být, hlavně s rozumem...

Funny Games USA (2007)

Trapárna, nechápu jak to může mít přes 70%. Kolik věcí mám vypsat, že normální člověk neudělá? PS: to se každých deset let budou přetáčet filmy? :D

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

První film, u kterého jsem v kině usnula... Teď po více jak roku jsem dostala odvahu se podívat znovu (možná i z toho důvodu, že blíží Liga spravedlnosti) a názor měnit nebudu. Ben Affleck je ostudou všech Batmanů, kazí jím jméno a důstojnost. Alfréd jakbysmet. Neomalený, pomalý, tlustý, neohebný, tupý (hloupost mu čiší z očí), arogantní a strašně antisexuální. Škoda obsazení. Co se týká jeho "posluhovače" který vypadá jak důchodce v proti-alkoholové léčebně škoda slov. Asi moc srovnávám s Balem a Cainem, Ale těmto dvěma se může říkat páni herci. Dvě hvězdy pro hvězdu Gal... jediné z filmu co má "koule" ;-)

Útok žraloka (2009) (TV film) odpad!

no ty vole :D Na to nemám co napsat :D... kdybych měla zbraň, tak se dobrovolně zastřelím, než toto dokoukat :D

Devil in the Dark (2017)

Příroda super, herci dobří i sympatičtí, bubák nic moc, konec? Já ani nevím jestli to konec má, ono je to nějaké otevřené. Bože proč bože proč bože proč? Dej ať pochopím pointu filmu...

Sucker Punch (2011) odpad!

...stačilo by jinak učesat hlavní "hrdinku" nebo ji vyměnit úplně, a soustředila bych se na děj možná i o trochu víc. Ale nikdy jsem nevěřila jak stačí málo k zhnusení celého filmu... Ono zhnusení bylo i z celkového nepochopení, stupidní zápletky, jednání jednotlivců se rovná jednání blbců. Taková reklama na levné porno a levnou plastickou chirurgii.