Okres na severu (1981) (seriál)

Já si myslím, že se až tak moc nezměnilo. Nezdravíme Čest práci, ale ahoj, neoslovujeme se soudruzi, ale kolego, nemáme na chodbě bustu Lenina, ale Havla se srdíčkem ...

Volyň (2016)

Dobrý film o jednom dementním národě, který dneska naše vláda obdivuje

Nultá hodina (2013) (seriál)

Určitě lepší než Indiana Džons. Chápu, že seriál pro obdivovatele Džonse je nepochopitelný. Tady je totiž potřeba přemýšlet. Užívat mozek, který tady většině hlavně mladých lidí odkojených Schwarzeneggrem chybí. A nakonec stejně láska a pravda zvítězila jak pravil Vašík a jak taky končí převážná většina filmů

Bastardi (2014) (seriál) odpad!

On ten Magnusek snad neumí číst. Ten jeho slavný seriál má 15% což je hodně špatně a on vám de točit další díl

Hodinový manžel (2014)

Ubohé, hodně ubohé. Jediné na co se tam dalo koukat, byly Čvančiny kozy. A ten Polívka? Ten už 20 let nenatočil pořádný film

Flirt se slečnou Stříbrnou (1969)

Nic moc. Kačer je Kačer jako dycky, ale přesto tam byly zajímavé myšlenky. Třeba ty o židech. A pak slečna Stříbrná, tak to je kočka. Toť vše

Panoptikum Města pražského (1987) (seriál)

I po třiceti letech výborný seriál o policii. Všimněte si těch policistů a srovnejte je s dneškem. Nikdo nikam nespěchá, nikomu nevyhrožuje, žádné neprůstřelné vesty a ani hasičské stříkačky. Řadový policajt byl tenkrát stejně hloupý jako dnes.

Kamarádi (1969) (seriál)

Ten váleček byl takový tele a zůstalo mu to dodnes