• Western

Robin Hood (2010)

Ačkoli je to k podivu, nevadilo mi poněkud odlišné zpracování a změna jistých údajů.Naopak to hodnotím kladně a jsem ráda, že jsem neviděla již mnohokrát ohrané téma. R.Scott vnesl do téhle legendy zase život.

Kovář z Podlesí (2013)

Chápu, že většině divácké populaci se tato pohádka líbit nebude. Také jak by mohla, děti jsou zblblé z pohádek typu Madagaskar apod. Mně se tyhle pohádky také líbí,ale kromě velké srandy, kdy se člověk neustále směje, pohádka nezaměstná mozek ani na vteřinu. Lidé a celkově děti jsou líní přemýšlet a je pro ně jednodušší koukat a nevnímat. Pohádka se mi líbí z toho důvodu, že se tvůrci snaží zachovat pohádkové rysy,ale zároveň se snaží o nějaký rozvoj vnímání a inteligence, kdy je třeba přemýšlet nad různými vynálezy, jednáním lidí, ukazují svět- zvířata a rostliny a snaží se poučit a tak dále. Myslím, že by zrovna děti neměly přemýšlet nad tím, že digitální triky a já nevím jaké nejsou dost kvalitní. Toť jen můj názor.

Moby Dick (2010) (TV film)

Ou, šíleně rozplizlý film, kdy jsem opravdu nevěděla, o čem bude ta druhá část. Tři hvězdičky jen za pěkné kulisy.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Připojím se k těm, co se film líbil. Líbí se mi, že se tvůrrci v počátku přiblížili hodně knize a snažili se navodit její atmosféru, protože kniha prostě není jen akční zabíjení,ale pověsti, písně a básně a postavy jiného světa. Děj se postupně rozvíjí a divákovi začíná docházet, že to nebude procházka růžovým sadem a já osobně bych zvládla další tři hodiny děje. Mně osobně se film líbil a těším se na další.

Váňa (2012)

Dokument mě trochu zklamal, některé záběry nekvalitní, poměrně nudné pasáže. Jen díky tomu, že toto prostředí znám a pana Váňu osobně jsem se vydržela dívat. Komentáře Bons_ asi by sis měl zajít do psychiatrrické poradny, očividně je něco špatně ;) Martin3nec zajímavý názor, je vidět, že o tomhle sportu nic nevíš...

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Dřívě pro mě příjemný leč trochu udný seriál,po několika letech, kdy už jsem si sama něco prožila, mne tento seriál dokonale baví, pěkně propracované dílko s velkou dávkou humoru je pro mě příjemné zpříjemnění každého oběda. Nevadí ani pro mě neznámí herci.

Skrytá identita (2006)

Tenhle film mě držel u obrazovky až dokonce v napětí. Výborné obsazení a mně osobně se film dost líbil. Závěr byl trochu přestřelený,ale celkově film vypadá velmi dobře.