První očista (2018)

škoda, toto bola podľa mňa najslabšia očista, aj dosť ukecané, málo napínavé, kamera na môj vkus veľmi roztrasená, ALE, malo to niečo do seba a vidieť úplne prvú očistu som trochu potreboval, ako a prečo sa to zrodilo. 3/5

Zrůdno (2016) (seriál)

Opäť sa mi ukázalo, že niektorým hodnoteniam sa neoplatí veriť a tak som si to musel overiť sám a potvrdilo sa! Skvelá záležitosť o Zombie a inom pohľade a začiatku nákazy. Hlavný hrdinovia sú v pohode, sú tu zvraty a tak už ani neviem koho si obľúbiť a koho nie. Napätie to má, gore je normálny nič extra. 1 séria zhliadnutá za necelý deň, chválim minutáž. Púšťam sa do 2 série...druhá séria tiež dobrá ako celok dávam 4/5

Jurský svět: Zánik říše (2018)

No, trošku horšie než prvý diel, ale stále dobré, škoda tej druhej polovice filmu, mohlo to by lepšie, ale bavilo ma to, privítal by som ďalšie pokračovanie 4/5.

Downrange (2017)

už dlho ma nič tak nebavilo ako toto, malo to pár múch, ale nejak mi neprekážali, bolo to napínavé, sniper to nemal určite všetko v hlave v poriadku :) ale ten koniec to už dlho som také niečo nevidel, thriller to jednoznačne je ale dopísal by som ešte horror, gore prvky sú silné. 87%

Blood Drive (2017) (seriál)

Výborný seriál, zvrátený, drsný a nápadovo dosť pestrý, každý diel ponúka iný zážitok na preteku za miliónmi. Hlavné postavy sú v pohode a Julian Slink je výborný :) škoda že druhá séria už nebude aspoň čo som sa dočítal.

Bajkeři (2017)

nejak ani ja nechápem to nízke hodnotenie, vôbec to zlé nebolo dosť ma to bavilo a v kine aj rýchlo zbehlo 75%.

Černé zrcadlo (2011) (seriál)

Veľká originalita, dobré nápady z blízkej budúcnosti, ktoré sú naozaj na zamyslenie a niektoré poukazujú na súčasnú modernú techniku. Každý diel je o niečom inom a je to výborne spracované.Mne sa najviac páčil S03E01 - Nosedive, ale ťažko si vybrať, pretože ako jeden celok je tento seriál hotová dokonalosť. 100%

Pobřežní hlídka (2017)

Nechápem a nesúhlasím s niektorými divnými komentami a nízkymi hodnoteniami. Takto sa majú točiť komédie, bolo to výborné, smialo sa celé kino, každý odišiel zo sály až po poslednej scéne. Dostal som čo som chcel, zábavu s dobrými hercami, výborné aktuálne prostredie leta. 90%

Mumie (2017)

Myslím, že nová Múmia celkom prekvapila, dosť mi to pripomínalo v určitých úsekoch hry ako je Tomb Raider alebo Uncharted. Tom Cruise sa tam moc hodil a hlavné obsadenie ženskej múmie bolo sympatické :) .Čo ma najviac prekvapilo (a to v dobrom) bol záver ale nechcem spoilerovať.-- 7,5/10 --

Monster Trucks (2016)

keby som dieťa tak tento film určite zbožňujem, ale i ako dospeláka ma to celkom bavilo, vôbec to nie je zlé je to celkom zábava a treba to tak brať je to milé,akčné, vizuálne pekné a nechápem prečo také nízke hodnotenie to má....podľa mňa nezaslúžene