Divoká zvířata (2021) (seriál)

Nádherný osmidílný dokument, který by si milovník přírody neměl nechat ujít.

Včela na mušce (2022) (seriál)

Neskutečný bizár. Pokud nebyl scénář napsaný během jedné velké párty, kde byli všichni pod vlivem různých opiátů a tvrdých drog, tak potom opravdu nechápu jak tohle mohl vymyslet normálně smýšlející člověk. Možná to měla být nostalgická vzpomínka na Mr. Beana, která se bohužel nepovedla.

Jedině Tereza (2021) odpad!

Absolutně nechápu poměrně vysoké hodnocení této rádoby komedie, protože se jednalo o nejdelších 102 minut v mém životě. Hlavní herec by měl dostat sošku za nejhorší herecký výkon.

Narcos (2015) (seriál)

Nechápu, jak jsem mohl tento seriál 5 let ignorovat.

Česko-19 (2020) (TV film) odpad!

Ano, vyvolavejte v lidech ještě více strachu a točte tyto dokumenty. Komu tím prospějete? Podobných dokumentů by mohlo být natočeno dalších 30 a o mnoho daleko horších chorobách.

Na nože (2019)

Tak tohle je pro hodně milé překvapení. Jeden z nejlepších snímků, které jsem mohl vidět za poslední roky.

Zlatá maska (2020) (pořad) odpad!

Jako větší hovadinu jsem hodně dlouho neviděl 😁 aneb jak člověku totálně vymýt v neděli večer mozek.

Totáln! sezona (2019) (seriál)

Jako nezávislý fotbalový fanoušek musím konstatovat, že se jedná suverénně o nejlépe natočený český sportovní dokument. Kvalita těchto sportovních dokumentů se poslední roky rapidně zvedla a tak společně s "The Last Dance" se jedná o nejlepší letošní snímky.