Copak je to za vojáka... (1987)

Na vojně jsem nebyl, ale tenhle film mě tak strašně baví, bavil, a bavit bude, že toho občas lituju :). Nejlepší cvičení na světě.

Hranice nemožného (2008) (seriál)

Pokud někdo hodnotil po pár dílech, či např. dvou seriích je šašek :) takto návazný a zajímavý seriál už sem dlouho neviděl a pátá série? Rulezzzz. Btw Walter je jeden z mých nejoblíbenějších postav vůbec :)

One Piece (1999) (seriál)

Propracovanost postav a světa mě až nezdravě děsí :) Luffyho bandu jsem dokoukal nedávno a teď už jenom sonduju nové díly. Moje top anime.

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Jediné co mě na tomto "velkolepém" snímku pobavilo byl zajímavý "pes", to je asi tak celé. S takovým potenciálem by se dali vytvořit filmy o hodně lepší. Jsem ale fanda sci-fi i fantasy, takže jsem rád, že jsem toto dílko viděl.

Avengers (2012)

Super postavy, super děj, pro fanoušky komiksů lahůdka. Bavil jsem se od začátku do konce i přes docela dlouhý děj. Některé hlášky fakt zabíjí :). (viděno v 3D)

Ip Man (2008)

Miluju bojové umění, miluju asii a tohle pro mě byl opravdový zážitek. Donnie Yen je pro mě velký sympaťák se vším všudy. Jeho cigareta k čaji je velmi zajímavá. V koliká filmech o bojových umění herci kouří? Bojové scény jsou neskutečně dobré a do jisté míry i nenásilné. Odkaz o wing chun je v tomto filmu velmi dobře zpracován.

Trosečník (2000)

Pokaždé co tenhle film zapnu nemohu se od něj odtrhnout. Tom Hanks zde ztvárnil trosečníka jak má být. Miluju jeho praní se s ohněm, ale i soucítím když má problémy se zubem. hodně dobře je zde vidět jak člověk pouze sám se sebou těžko žije. A takový Wilson to už je třešnička na dortu.

Bourneovo ultimátum (2007)

Damon se u mě zařadil jako Bourn mezi nejlepší agenty co kráčeli ve filmovém prostředí. Když na konci začne hrát Moby, ukápne mi slza :)