• Pohádka

Madonna - Ghosttown (2015) (hudební videoklip)

Mimořádně dobrý počin od Madonny (a to ji nijak zvlášť neposlouchám) a videoklip má atmosféru. Líbí se mi jak píseň tak 5min. postapokalyptický klip.

Purpurový vrch (2015)

Čekala jsem horor, a dostala jsem krvavé romantické drama. ˇVšeho tu bylo tak 50/50. Přiznávám, že jsem dle komentářů očekávala větší brutalitu a ono tam stříkalo jen trochu krve a ta digitální "duchařina" (v uvozovkách, neboť tam žádní duchové téměř nebyli) byla spíše k smíchu než k děsu. Ústřední trio výborné, Charlie Hunnam tu byl spíše do počtu. Z atmosféry domu se dalo vytřískat mnohem více, kdyby se rejža rozhodl, jakýže ten žánr to vlastně bude točit...Film měl dobrý hororový potenciál, kdyby se to někde nezvrtlo, pořád se ale nemůžu rozhodnout, v jakém okamžiku se tak stalo......ve výsledku to bylo dobrý, takže čistý průměr...jako celý film, prostě 50/50..........

Láva (2015)

Ta písnička byla natolik otravná, až byla dobrá a ta animace výborná :)

Mimoni (2015)

Ne, ne, ne, tohle se zkrátka nepovedlo. Ač jsou Mimoni v Já padouch sebevíc roztomilí a ztřeštění,tady to zkrátka nefunguje. Celý děj jde od desíti k pěti, a čím víc se blížil konec, tím víc jsem si říkala, WTF co to sakra je? Čekala jsem přihlouplé gagy ale co jsem viděla byl mix katastrof a´la Emmerich a dětských groteskních animáčků. Znovu to vidět nepotřebuji.

Labyrint: Zkoušky ohněm (2015)

Já nevím, vážně nevím, jako slušný SPOILER zombie horor, což bych z prvního dílu vůbec nepředpokládala, že se to takhle bude vyvíjet. Za to palec hore! Byly tam i scény, u kterých jsem se slušně vylekala, ale něco tomu zkrátka chybělo. Hlavní otázka, tedy pro mě, zůstala nezodpovězena. Proč byli v Labyrintu?? Jaký měl mít smysl?? Podle mého názoru, tvůrci vtěsnali do dvou hodin hodně postav, hodně děje, aby se dostali ke konečné větě, o které jsme stejně věděli, že příjde, tj. hlavní hrdina musí zabít hlavního padoucha, ale té kaše kolem toho si nikdo nebude všímat. bohužel já si všímala. Takže děj mi přišel moc uspěchaný a místy nepřehledný.

Muž z oceli (2013)

Netočil tohle náhodou Emmerich, ne? no dobře, protože mi to připomíná jeho destruktivní vizi konce světa a ne komiksového Supermana. Ač jsem se zvláště na Henryho Cavilla těšila, tak se, jako většina herců, ztrácel v záplavě CGI efektů, a mě to bohužel nebavilo.

Kráska a zvíře (2014)

Jediné, co vyzdvihnu, je vizuální stránka a kostýmy. Ta výprava je dokonalá, nicméně je tohle další ukázka toho, že CGI efekty totální selhání nezachrání. Herecké výkony toporné, dialogy naprosto nesmyslné, zpracování nudné. Ve filmu jsou hluchá místa, která tvůrci nakousli, a jaksi zapomněli dokončit, či nevěděli jak a nechali to tak. Celý děj tak nějak nezajímavě plyne, takže divákovi je konec vlastně úplně ukradený, mimochodem ten byl úplně mimo SPOILER proč princ bude orat pole a místo na zámku budou žít někde v rozpadlé chajdě? To jsem nepochopila. A nemůžu si pomoct, ale scéna na jezeře mi nepřišla vůbec romantická, spíše trošku zoofilní. Vlastně ten Simba se choval celý film nadrženě :D Lea ani Vincent se nesnažili o nějaké city nebo emoce, chemie mezi nimi vůbec nefungovala. Postavy se chovají zmateně, nelogicky, a v některých částech jsem nepochopila, proč to či ono vlastně dělají. Řekněte mi moment, kdy se Bell zamilovala do Simby? Tady nic nefungovalo. PS: Pánové, chcete-li si získat srdce dámy, roztrhejte a sežerte divočáka, padne vám k nohám :D Jo a nezapomeňte se u toho chovat, jako namyšlený, sebestředný snob :D

Bez kalhot XXL (2015)

Ten film je na pobavení hlavně pro ženy, a já se bavila víc než u jedničky. McConaughey a Pettyfer mi tam vůbec nechyběli! Za to Channinga, Joea a Matta jsem si užíla dosyta ;-) Delšího komentáře netřeba :)