Přízraky noci (1945)

Povedený duchařský horor, který rozhodně nenudí. V roce 1945 bych dal 5 hvězd.

Hostitel (2013)

Co jiného čekat od Stephenie Meyer??? O stupínek lepší než infantilní Twilight Saga.

Krvavá nevěsta (2019)

Dalo se to jednou shlédnout, ale jinak infantilní a tuctové. Některé postavy vyloženě debilní, především hlavní Samara Weaving. Zázrak, že svým intelektem přežila do finále.

Děsivé dědictví (2018)

Nesympatičtí herci z počátku celkem slibného horroru, který sráží nepovedený konec. Nic nezachraňuje ani účast Gabriela Byrna. Proto jen dvě hvězdy.

Skleněný (2019)

Přijde mi to dějově nesourodé a celkově vše nedrží pevně dohromady. Ačkoliv postavy samy o sobě předvádějí dobrý výkon.

Premiér (2019) (seriál) odpad!

verbale, jsi tradičně nechutný, ale popsal jsi to přesně. Proto tě mám v oblíbených :-)

Padesát odstínů svobody (2018)

Hm, film mi přijde jako soft porno, vysílané na televizních stanicích po půlnoci na sklonku devadesátých let. No, myslím, že tyto představy a scény by si měl každý užít sám doma ve vlastní ložnici a nehledat smysl sexu v ukájení se v laciných filmových scénách. Alespoň tak na mě snímek působil a už nikdy více nechci vidět. Ale pro někoho možná skvělá oddechová záležitost. Mě to příliš nezaujalo.

Banda (2019) (seriál)

Vynikající. Navíc natočeno podle mého oblíbeného komiksu (u nás pod názvem Banda) :-)

Půlnoční slunce (2016) (seriál)

Jedna z nejlepších severských kriminálek co jsem mohl vidět.

Ticho před bouří (2019)

A mně se to celkem líbilo. Netradiční námět a nové zpestření v podobě více žánrů.