• Romantický

Tengo ganas de ti (2012) odpad!

Ten popis tady je absolutní blbost!! O tom to vůbec nebylo, vůbec se Babi nesnažil získat zpátky, akorát tam balil nějakou s prominutím nánu na kterou se nedalo dívat. Přetrpěla jsem půl hodinu a pak jen přetáčela a přetáčela až jsem se dozvěděla, že to dopadlo nijak. Úplná ztráta času! Jednička byla top, toto je úplný odpad, nehorázná slátanina.

After: Odloučení (2023)

Za mě zbytečný díl, stačilo v předchozím díle dát konec jako byl tady a bylo by vyřízené. Bylo to nudné, měla jsem chuť ve velkém přetáčet, ale nějak jsem to přetrpěla a nakonec se teda aspoň trošku dojala, že přece jenom... no, uvidíte/viděli jste sami jak to dopadne. Plný počet hvězd, že to herci dokázali dobře zahrát a nenatočí už další díl :D

Pasažéři (2016)

Skvělý film, skvěle natočeno, bavila mě každá minuta, film svištěl od začátku až do konce! Sice nabito akcí až v poslední půl hodině, ale i tak mě to bavilo, herci skvělý, ale jednu hvězdu ubírám za konec, trochu nevysvětleno co se stalo s Aurorou a Jimem. Jo, žili spolu šťastně až di smrti, ale chybělo mi tam jak si žili, měli děti nebo tak..? A mohli ukázat jak to vypadá na homestad!!

Šťastně podvedená (2023)

Tak tohle byla jízda! Žádná hluchá místa, děj krásně ubíhal a než jsem se stačila pořádně rozkoukat, byl konec. Skvělý od začátku do konce! Příjemná erotická oddechovka s thrillerem. Já se nenudila ani minutu a užila si to. Nechápu jak to někdo může přirovnávat k polskému 365dní- pardon, ale to byla děsná kravina. Tohle mělo skvěle nabitej děj a i jsem se trochu zasmála nad trhlou kamarádkou hlavní hrdinky.

Flying Home (2014)

Jednu hvězdička za Jamieho a druhá za to, že jsem to zvládla dokoukat do konce. Bylo to takové nemastné/neslané a zachránil to Jamie, který je prostě neuvěřitelně charizmatický a nutí vás na něj koukat. Upřímně kdyby v tom nehrál on, nedodívala bych to. Děj běží strašně pomalu a úplná hodinka by stačila. Nezáživné a znovu rozhodně ne!

Naprostý zabiják (2023)

Nebylo to špatné, děj rychle od sípal a vrak překvapil, jen mi přišlo, že na horor to mělo málo vražd. Připomínalo mi to ale oblíbený vřískot, taková spíše komedie mixlá s hororem, jen u vřískotu těch vražd bylo víc. Ale nebylo to špatné, celkem jsem se bavila.

Ta druhá Zoey (2023)

Romantická oddechovka, místy i vtipná. Taková jednohubka na večer, kdy prostě chcete vypnout a nad ničím nepřemýšlet. Já se bavila, žádné nudné scény, vše šlapalo od začátku do konce. Josephine tady byla skvělá, taková jiná než v After, což značí, že je skvělá herečka a má před sebou velkou budoucnost, snadno se od prostí od role Tessy.

Vím, co jsi dělal minulý pátek 13. (2000)

Miluju parodie a takhle se povedla. Žádná hluchá místa, kde bych se nudila a přetáčela. Humor sice trochu slabší, čekala jsem, že se více nasměju, ale i tak se mi to líbilo.

Krev jako čokoláda (2007)

První půlka filmu taková nudnější, ale pak se to konečně rozjelo a byl to mazec! Žádná hluchá místa konečně, nenutilo mě to vypnout... Paráda, kdyby film zkrátili, bylo by to asi lepší, taková hodinka by úplně stačila a konec mohl být trochu lepší, ale byla jsem v celku spokojená. Horor to teda nebyl, z vražd neukázali prakticky nic. Pěkná oddychová romantika s vlky místy nabitá akcí.

Behaving Badly (2014)

Na to, že to má být komedie, tak jsem se teda moc nezasmála. Jako jo, nudné to nebylo, pořád se tam něco dělo, žádná hluchá místa, ale prostě jsem se nějak nezasmála, trochu na konci, ale jinak spíše ztráta času.