Most - Epizoda 9 (2013) (epizoda)

Vrah amater, co na to říct... Co se týče uchylky k séfře zajímavé, jak ona vubec nic neví. Manzelka svědomitě udá svého manžela, jako manželka jinde. Jak jsou svědomité holky :D. Tak Martin nechá svého vocasa v klidu... Jeho manželka čeká celou dobu.. A když se Martin vrátí a vyspí se spolu, tak mu manželka řekne, že si to rozmyslela, co na to říct, že si to uvědomila.. Takže se jenom preci mel vyspat s tou Svedkou a mít s ní  vztah..

Most - Epizoda 7 (2013) (epizoda)

Není nad to mít ségru, co spí s vaším muzem.

Most - Epizoda 6 (2013) (epizoda)

:D Není nic lepšího, když nepřipravíte svojí partnerku na Vaše rodiče. Každopádně jediný a kdo to zachranuje je Sága.

Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně (2023)

Asi mi uniká místní hodnocení. Problém jsem měl nejvíc, jak se často měnily barvy filmu, jako kdyby to byla chybu filmu a pak, že tam nebylo tolik akce. Jinak bych tomu rád dal 60%, kdyby to bylo kratší, protože po pulce filmu už se to táhlo.

Most - Epizoda 4 (2013) (epizoda)

Martin i když je vykastrovanej, tak by potřeboval uříznout ještě penis... Manželka byla blbá, kdyz místo na potrat si nechala ty dvojčata... To je život kurvit se a mít manželku, co čeká a chodit na návštěvu jen na děti a doplnovat lásku. Měla by si najít jiného chlapa a pak mu to dojde a bude to pozdě. Boze ta rozmazlená dcera to je traged.... Neumí natáčet a pak ještě místo, aby zdrhla jde na místo činu, když viděla nejspíš vraha... A ještě pinda ma vyplej telefon xD.... No, co na to rict...

Most - Epizoda 3 (2013) (epizoda)

Saga je vtipná :D a Martin je otravnej. Saga dělá, co řekne Martin a pak se mu to zase nelíbí...Ten Martin si s tím kurevením nedá říct :D a to je valibuk. Ovšem nějak ty ženské přitahuje...Co se týče jeho vztahu stojí úplně za hovno... 5 dětí a neschopnej fotr to člověk chce. Uznávám, že konec mě celkem dostal 2,5 bod z 5

Most - Epizoda 2 (2013) (epizoda)

Martin nezvládá vztek... Setkáváme se tam i s rozmazlenou holkou, který chybí řádná výcova... Spratek jeden...Ultrahype.... Nechápu, co se lidi zbláznili... Kdyt ten díl byl naprosto nudnej.

Most - Epizoda 1 (2013) (epizoda)

Zatím dost slabé. První díl rozehřívačka, kde se defakto nic moc neděje.

Piano (1993)

Asi si člověk musí zvyknout na hype nudných filmů. U žehlení či vaření by to asi bylo dobré, ale na normální dívání je to spíš utrpení. Vyděrač maur, který koupí od manžela piano, aby na tom mohla hrát jeho manželka, která se nechce podvolit. Maur za každou klávesu chce, aby přišla a očividně i něco dala víc než jen zahrála. Manžel si neumí vzít to, co je jeho. Manželka na baterky, která lže manželovi. Komedie bagr. Každopádně ta uchylka Maura je zajímavá. Manzelka nového manzela na konec podlehne uchylnemu Maurovi a je z toho drsnej sex. Manzel je nacapá, ale nic neudelá srab. Mohl si to alespon udělat, kdyz nic neudelal.. Max se zmohl ji znásilnit :D

Ant-Man a Wasp: Quantumania (2023)

Tak film začíná tím, že demetní partnerka Paula čeká až jejich dcera otevře ten stroj, aby jim řekla, že to mají vypnout a pak zjistí, že je to pozdě a vtáhne je to. No nějak to začít musí :D. Ten rozpočet mohli rovnou nechat shořet...

Časové pásmo bylo změněno