Insidious: Červené dveře (2023) odpad!

Pred spanim super po 30 minutach, kdy se nic nedelo se moje telo rozhodlo jit do rise snu,

Něbo (2021)

Tak :D Rusáci nesmrtelní hrdinové, jako to dělají Amíci ve svých filmech, kde záporaci jsou zas Rusáci... Tady bohužel chybí to vykreslení, že to jsou opravdu darebáci spíš to tady vypadá, jak nějací žoldáci z USA :) A to se jim nepovedlo. Jestli je chtěli vykreslit špatně.. Efekty někde dobré, ale až mi bylo blbě z toho, jak enámic stříli slepejma a oni je tam kosí, jak kdyby se nic nedělo.   Nesloužím Rusku žiju por Rusko až nechutně propagandistiký film,  kdy herec musel mít na výber bud a nebo,.

Do dobrých rukou (2022)

Smutné, ale realita ukázky žen zamilují se do týpka hazjlíka, kdy ví, že to je otec jejího syna lže svého synovi i jemu. Po zjištění se dělá, že já nic já muzikantka. Pro náctileté asi koukatelné a jak někdo psal lepší, jak to mít v 800 dílech, ale za mě to byla typická romantárna, kdy to bohužel konči trochu špatně.

Barbie (2023)

Měli jsme asi 10 minut rozhodnout se na co půjdeme, tak jsem si říkal.. Hmm zkusíme tedy Barbie hraje tam oblíbený herec Ryan Gosling a sexu chtivá Margot Robbie. Jooo začátek byl nudnej a já se bál, že to takhle nepojede celou dobu, pak se to trochu srovnalo, ale těch 114 minut bylo nesktuečně vyčerpávajících.. 90 minut by bohatě stačilo... Místy vtipné, ale jinak prostě nuda... V životě už to nechci vidět ne, že by mi film vadil, ale bylo to sakra neskutečně táhlééééééééééé. Jinak to mohlo být fajn... Scénář zajímavý se musí nechat.

Mluv se mnou (2023)

Tak jsem se zase nechal ukecat dle hodnocení na csfd a měl jsem si raději projít zahraniční komentáře. Dobře byl jsem v kině, kde mladí kolem 12 let měli trochu nahnáno. Chlápek, který si během kina telefonoval s manželkou a já, který u toho defakto spal.. Horor čekal jsem horor.. Dobře, tak se mi dostavilo něco za 245korun, kde byly možná 2x lekací scény a to je prostě vše.. Všechno... Mohl jsem jít na cokoliv jiného, ale říkal jsem si.. Jooo 77% to bude mazec.. I kdyz skeptický k duchařině, tak i tak.. No a ono to dopadlo prostě tak, jak jsem si myslel. Zelvy ninjny byly mnohem lepší a zajímavější nez toho. Asi cokoliv bylo zajímavějšího. Nejvíc mě asi iritovala herečka Sophie Wilde  to, že je černá mi nevadí, ale ostříhané nesympatická "slepička", která, kdybych nelitoval peněz, tak bych odešel v půli kina pryč.

The Last of Us - Season 1 (2023) (série)

Vzhledem k tomu, že hru jsem hrál chvilku nemohu soudit, jak moc se hra odlišuje, protože začátek hry v prvním díle dost seděl. Nejvíc jsem se těšil na Pedra a jeho herectví, ale bohužel tady v tom seriálu byl prostě jen výpln a nebýt něho, tak na ten seriál ani nekoukám. Nudné postavy v podstatě npc s dialogy a monology. K tomu tu máme dva díly s homosexualitou, které mě prostě nebavily. Někdo to srovnával s Walking dead. Ten mě přestal bavit snad po 3-5 sérii. Ovšem měl tempo držel  dlouho, pak už to byla nuda. A tady je to prostě nuda od samého začáku. Dvě hězvdy dávám jen, protože se mi líbili lokace a masky těch houbičkových lidí, i když s chutí mam chut dát jen jednu. A přiznám se, že jsem ty díly kromě prvního přetáčil rychloposuvem, protože mě to prostě nebavilo. Těšil jsem se. A ted budu mít nechut hrát hru, tak snad to nebude tak zlé, jako seriál. Námět určitě fajn.

The Last of Us - Long Long Time (2023) (epizoda) odpad!

No tenhle díl byl taaaaaak nudný, že zaujme asi jen určitou část lidí. Přetáčel jsem to a prostě ne ne a ne. Možná o kapku lepší jak s těma holkama.

The Last of Us - Nakažení (2023) (epizoda)

Pěkné kulisy přes zelené plátno, ale strašně se to vleče. Dialogy zatím nezajímavé. Sbližování Pedra a Belly. A nemohu si pomoct, že i přesto, co Bella zažila dělá, jako kdyby to nebylo.

The Last of Us - Když se ztratíš v temnotě (2023) (epizoda)

První díl se velmi pomalu rozjíždí a nevěděl jsem, co přesně čekat část prvního dílu je pěkně podle počítačové hry. Díky Pedrovi tenhle seriál má charisma jinak tam nejsou moc sympatičtí herci a ta maličká je opravdu protivná. Původně jsem asi čekal více, ale první díl hodnotím slabých 3/5.. Spíš to bude pro fandy takový seriál.

Carnival Row - Temný bůh se probouzí (2019) (epizoda)

Nejlepší je, když nevíte, co od toho čekat. Začátek vypadal brutálně řežba víly a lidi mě docela zajímala, ale ono to jen tak vypadalo. Vlastně se jedná o utlačování "menšiny"  zvířecí.  Dost mě zaujal bordel víl a ta erotická scéna. To bylo udělané pěkně. Překvapilo mě, že v takovém seriálu hraje Orlando Bloom. Uvidíme, co nám další díly přinesou. Zatím takový střed.