Trabantem z Indie až domů (2019) (seriál)

Můžu nyní prohlásit, že jsem viděla již všechny lepší...a ty opravdu dobré počiny české televizní seriálové tvorby novější doby. Takhle cesta byla bezvadná. Bezvadná parta, krásně strašná auta, lidi, písničky, a ZÁVĚR. Za mě super.

Trabantem Jižní Amerikou (2014) (seriál)

Ach joo. Cestování mi tak chybí. Přesně tenhle typ adrenalinu mám ráda. Takže za mě super

Infiltrace: Obchod se svědomím - nová fakta (2019) (TV film)

noo. dělám ve školce. až se mi nějaké dítě praští, taky si počkám pár minut, než začnu něco dělat a pak řeknu, že jsem vzhledem k náhlosti situace reagovala dost rychle. A neprojde mi to - samozřejmě, že ne, protože je to úplná hloupost. Pane bože. to snad ne.....

Infiltrace: Obchod se zdravím – nová fakta (2018) (TV film)

psala jsem komentář k původnímu dokumentu a v podstatě se nic nemění. Psychosomatika je dost složitá záležitost. Každý se může léčit jak chce. Psychoterapie může fungovat právě psychosomaticky, ale čakra a karma...to se nechte na hodinu jógy :-)

Infiltrace (2002) (pořad)

je dobré vědět, že média se těmito tématy zabývala už tehdy, že to není moderní výdobytek

Infiltrace: Obchod se zdravím (2018) (TV film)

Ačkoliv mi psychosomatika dává smysl, o farmaceutickém průmyslu si myslím své a chápu, že nemocný člověk chce mít naději ve vyléčení a že víra je důležitá. I když chápu, že ne každý člověk do sebe chce cpát chemii a nechce chemoterapii.....tak takhle to nefunguje a ty lidi bych poslala tam, odkud podle terapeutky z aktipu vychází rakovina. na jednu stranu se ve mě pere respekt k lidem, který se nechce léčit v chemicky vonícím lékařském prostředí, na druhou stranu nemám ráda když někdo z lidí dělá blbce a tahá z nich peníze tímto způsobem. Psychika a víra je v léčbě důležitá, můžeme diskutovat o účinku placeba ale tohle je jeden velký hnusný byznys. Jinak dokument jako takový je natočený podle mě skvěle. Lidé, kteří hodnotí natočené záběry jsou vybrání vhodně (psychosomatik pan Honzák a onkoložka) a herečka infiltraci zvládla na jedničku.

Mistři medicíny (2020) (seriál)

Různí doktoři, různé obory, různé osobnosti. Každý díl byl svižný, obsahoval to nejdůležitější a vyjadřuje úctu k daným lékařům, kterých si je třeba nesmírně vážit. Jen nevím, proč ta dramatická hudba, nebyla potřeba

Pozor! Státní hranice (2019) (seriál)

ČT má tenhle formát 25 minutových dokumentů ráda a mě vyhovuje taky. Tentokrát si vzala na paškál hlídání hranic za totality a vzali do pěkně ze všech stran. Koho téma zajímá, bude rád

Bez vědomí (2019) (seriál)

Kdyby někoho zajímalo, proč to po revoluci dopadlo tak, jak to dopadlo. Ačkoliv asi nejde o stoprocentně autentické události, jsou velmi podobné a pravděpodobně ukazují základní problém, který se stal. Herci splnili úkol, technicky bez problémů, scénář celkem fajn. Ale dal by se z toho udělat film. Těch 6 skoro hodinových dílů bylo moc

Republika Blaník (2020) (seriál)

tak já mám Kancelář Blaník už docela dlouho ráda a znám všechny díly, takže jsem se těšila až se dostanu k tomu pokračování a nejsem vůbec zklamaná. obvzlášť některé díly a situaci byly výborný. zkrátka mě tenhle koncept baví. Ale jde hlavně o reakční parodii, takže se netrefí do vkusu každého. doporučuju těm, co mají rádi parodie, politické parodie, a chtějí se docela dobře pobavit. Body na víc za novinové články. Protože ty jsou hodně boží