Zdivočelá země - Série 1 (1997) (série)

Tak jsme si udělala tentokráte čas na tento seriál, který už jsem měla nějaký ten rok v plánu. První sérii mám za sebou a musím říct, že jsem příjemně potěšena. Postava Tondy jako hlavního protagonisty byla super, stejně jako ostatní a scénáristy a herce musím nejvíc pochválit asi za cowboye. Tedy "kauboje". Bohužel mému životnímu tempu trochu vadila délka dílů ale jinak nemůžu nic vytknout.

Zdivočelá země - Epizoda 11 (1997) (epizoda)

Vážení přátelé odpusťte mi mou vulgaritu. Ale v situacích, které jsem v tomto díle zapomínám, že se jedná o pouhý seriál. Jsem nasraná. Vážně jsem nasraná.

Heydrich - konečné řešení (2011) (seriál)

Když jsem viděla, že to dávají v TV, nevěřila jsem, že to někdy dokoukám celé. 44 dílů? to snad ne! - ale teď, při mém sebevzdělávání v seriálové tvorbě jsme se rozhodla seriál zařadit a nelituji toho. Líbí se mi, že je vše dávání do kontextu, snaha o dělení fám a reality.

Líbánky (2013)

ne, nebylo to dokonalé, ale hvězdičku musím přidat. Protože některé věci já jsem citlivá. Tohle mi scénárista neměl dělat. V poslední době bývám naštvaná skoro u každého filmu a knížky a potřebuji určitou satisfakci, která tady byla jen v těsném náznaku.

Sexmise (1983)

A kde jsou feministky???? :-)

Labyrint - Série 3 (2018) (série)

Musím říct, že taková půlhvězdička je za to, že mě opravdu zajímalo, jak se všechno vysvětlí. Nebylo to zlé. SPOILER: Ale nejvíc mě v posledním díle dostala scéna jak se bývalá manželka najednou začala chovat k soukromému detektivovi s respektem. Sice 20 vteřin krátká, ale dost výmluvná scéna. A kde jsou feministky???

Labyrint - Série 2 (2017) (série)

Zatímco u první série jsem se dokonale chytala, tady jsem se v pátém díle začala ztrácet a nejsem si úplně jistá, jestli jsem vše pochopila na 100%, což je za mě docela problém. Nejsem si jistá, jestli vím, kdo koho zabil (těch mrtvol je tam fakt hodně), asi 6 dějových linek tomu taky nepomáhá. Jinak je to ale výborně natočené. Ačkoliv po sečtení průměru jednotlivých dílů mi vychází 4* strhávám jednu. Za nenaplněný potenciál.

Bolero (2004)

Kdyby někdo dal Krausovi (respektive postavě, kterou hraje) přes hubu (pardon my french), tak by to možná byly 4 hvězdičky