K zemi hleď! (2021)

Po delší době jsem se na Goebbels TV Netflix pobavil. Je to jako by zloděj křičel chytte zloděje. Protože jestli je něco součástí tohodle světového bordelu je to Netflix .

Klasický horor (2021)

Pohodový horůrek .Sice se pachatel dal odhalit dost brzy ,ale jinak koukatelná záležitost.Zaslouží si víc než 56%.

Blade Runner 2049 (2017)

Slabý začátek,slabý střed a slabý konec.Pro mě skoro 3 hodiny nudy.

Muzikanti (1981) (seriál)

Jen na vlastní nebezpečí.

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Pro fanoušky asi dobré. Pro mě jako celý život neangažovaného diváka jsou tyto filmy vždy jen spousta pěkných obrázků a triků ,ale bez hloubky,napětí a obsahu který by mě nějak vtáhnul. Viděno ve 3D takže triky dobré ,ale zase jsem na chvíli usnul. Vina je ,ale asi na mém přijímači ,mám to tak u většiny komiksových filmů, Star Wars nevyjímaje. Za formu 85% ,obsah 50%

Trestanec (2017)

Napsat že je Trestanec béčko může jen blb. Áčkový film nedělají totiž jen provařené ksichty zvučných jmen. Trestanec je film áčkových kvalit ,prakticky ve všech směrech a hrát v něm Al Pacino s De Nirem tak si kritici sednou na prdel .Za mě velké překvapení a 85%

Uteč (2017)

Pro mě velké překvapení.

Rozpolcený (2016)

Po kritice která se snesla od některých jedinců na Šejmíkovu The visit a ovacím a v recenzích do nebes vyvolávajících slávu pro Split,musím říct ,že je pro mě Rozpolcený lehkým zklamáním.Sice je to vcelku zajímavý pohled do hlavy schizofrenika,ale místy jsem se trochu nudil a moment překvapení jaksi taky moc nedorazil.Zátímco Návštěva mě přikovala k obrazovce ,tady to občas drhlo.Ovšem McAvoy to dal velmi dobře. P.S. Z tohoto ranku se mě asi víc líbila Identita.