Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Chytilová má zvláštní rukopis ,který i v komedii působí trochu depresivně.Určité záběry kamer na mě nepůsobí moc profesionálně. Ale tak to je ,jde o zvyk a nějak to k jejím filmům patří.Film je plný hlášek a v podstatě kultovní.Jejích filmů si nijak zvláště necením,ale Dědictví je zábavné a i přes některé nedostatky(hlavně kamera) doporučení hodné.

Bastardi 2 (2011)

Magnusek už je slušné prasátko :-)). No nic film jsem nedokoukal ,kamera je prostě úděsná a větší hovado je už snad jen V.Olmer. Ani nevím jestli má cenu se tímhle ještě zabývat.Ale když někdo zaplatí dokoukám to :-(

Bastardi (2010)

Tak nějak o ničem :-(

„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)

Nemůžu si pomoct ,ale komedie máme asi nejlepší na světě .Teda převážně ty které vznikly před sametovkou pak až na vyjímky šla kvalita výrazně dolů. Tohle je další ukázka totálně nadčasové ,inteligentní komedie kterou jsem viděl hodněkrát a stále baví. Hujer meteleskum bleskum slyším v reálném životě dost často,hlášky prostě zlidověly.

Světáci (1969)

Jedna z nejlepších českých komedií ,naprostá pecka a neokoukatelná záležitost.

Prci, prci, prcičky (1999)

Velmi dobrá ,lehce ujetá teenagerská komediální série .Nehledejte v tom žádnou filosofii a naškrobeně inteligentní humor a budete spokojeni. Všechny tři díly drží solidní úroven a nezabředají do úrovně fekálního humoru.V tomto ranku komedií asi nejlepší volba.Ovšem záleží jestli chcete být za každou cenu intelektuální suchaři ,nebo se chcete zasmát :-).Chce to jen vytáhnout pravítko z prde..! Musím jít ,trouba hlásí že se mě dopekl jablkový koláč.Huráá

Sociální síť (2010)

Fincher je bůh . Když jsem se tenkrát dozvěděl o čem bude jeho nový film, tukal jsem si na hlavu.Jenže on to zase dokázal a film je svižný,zábavný a parádně natočený.Na co sáhne to stojí za to. Fincher=záruka kvality.

Fuck Me (2000)

No takový rádoby home soft porno thriller ,ale zcela o hovně.Jednu hvězdu dávám jen proto ,že jsem viděl i horší kraviny.

Vůně kávy (2011) (TV film)

Pro boha, vždyt i to největší hovado má svůj strop .Jen Olmer ne ! Zcela jasný rukopis jeho režie takže na přesdržku. Chytrová je nejhorší herečka co znám a proto jí snad nikdo nikdy neobsadil jen manžílek.Ještě ted mám kopřivku z toho jak v Tankovém praporu Vaculíkovi piští do ucha jak ho stáááášně ,ale strááášně miluje!Vaří se mi krev :-(Dal jsem tomu šanci jen ze zvědavosti . Moje chyba ,zase nezklamal .

Cemetery Junction (2010)

Skvělý film o životě ,ale komedie to ani moc není. A v tom je asi síla Cemetery Junction