Indiana Jones a nástroj osudu (2023)

Stále není důvod snižovat hodnocení, překvapuje mě, že Indianu umí i v dnešní době perfektně zrealizovat.

Smrtelné zlo: Probuzení (2023)

Konečně po pěti letech hodně povedený horůrek. A bohatě stačí, když je to natočené v jednom bytě. Stačí když je to pořádný masakr jako tohle.

Moonfall (2022)

Tohle ve filmové scéně chybělo, natočit zemskou katastrofu a zároveň vesmírnou parádu. Sice ten měsíc je zbytečné scifi, ale i tak bombice film.

Papírový dům (Netflix verze) (2017) (seriál)

To se divím, že v dnešní době se konečně povedl prakticky dokonalý seroš. Sláva Španělsku.

Prvních 100 (2014) (seriál)

Možná to mohlo skončit u šesté série, skvělý seriál, dobrý příběh. Jen ten závěr mohl být lepší, nebylo mi z toho moc dobře. Obsazení perfektní.

Tak už konečně chcípni, táto (2018)

Od začátku do konce super krvák a luxusní záběry doprovázené super hudbou. Zároveň sem chcípal smíchy.

Linka č. 657 (2015)

Naprosto povedený a super obsazení.

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)

Jako dávám pět, ale s rychle a zběsile to nemělo nic společného. Kdyby se film jmenoval mission impossible, možná by to bylo lepší. Ale co, lepší dvojku tam nasadit nemohli.

Párty Hárd (2019)

Tak tenhle film, to je normálně, to se snad nedá ani napsat. Takové Americké prcičky, jsou proti tomuhle hodně moc malý. Divím se že tohle není zakázaný film. Nevím jak to napsat jinak. Hodina stačila , extrém každá minuta.