Pí a jeho život (2012)

Když to budete brát jako pohádkový příběh je to geniální !!! Naopak když jako film budete mírně sklamaní ( 1.3.13 )

Garfield ve filmu (2004)

GARFIELD je jenom taková milá malá rodinná jednohubka nic od toho nečekejte a víc dostanete ( 1.3.13 )

Zátah: Vykoupení (2011)

Asi jsem ten nápad s dalším barákem plným dealerů moc přecenil nebo jsem po DREEDovi měl moc velká očekávání . Dredd dokázal svého potenciálu využít mnohem líp a působil na mě po všech stránkách lépe než tenhle zátah takže ve skratce akce jak má být , jen děj trochu hapruje a fanoušci KUNG - FU a všelijakého umění budou u vytržení

Kameňák 3 (2005)

Konečně měl Kamenák i svůj příběh , ale bohůžel se to něják moc nevyplatilo

Kameňák 2 (2004)

Zase jsem se bavil a proč taky ne když nejsem zakompexovaný jak většina uživatelů tady na ČSFD

Total Recall (2012)

Hotový Sci - Fi orgasmus hltal jsem příběh snad od prvních minut sice ze začátku to na takovou pecku nevypadalo , ale od trojprsatý martanky to šlo jenom nahoru xDDD a ne tohle není dvojsmysl xDDD Nechápu proč jsem se tomuhle filmu tak vyhýbal že by kvůli naší populaci ČSFD která dokázala schodit další skvělý film ? Proboha lidi proč se vám to nelíbí ? To snad nemáte ani kapku představivosti ? A Ferrel který nebyl podle mě moc dobrou volbou pro tenhle typ filmu to zvládl víc než skvěle

Kameňák (2003)

Jak vidím naše milé ČSFD se neumí bavit copak to nachvíli neumíte vypnout tu svoji rádoby intelektuální hlavinku a být na chvíli jako každý jiný který dokáže i na každé špatnosti najít i klady joo kamenák se sice celý zakládá jenom na " trapných " vtipech , ale proč by nemohl když mu to tak skvěle jde . Hold lidem co vyzdvihujou do předních přížek dramata to asi nevysvětlíte

Fantastická čtyřka: Silver Surfer (2007)

Upřímně mi to trochu připadá jak jeden velký kýč ale proč by se mi neměl líbit když tam je krásná Jessica Alba a děj vůbec nepokulhává oproti prvnímu díli který se mi i přes pár nedostatků taky líbil

Raubíř Ralf (2012)

WOW tohle jsem od Ralpha nečekal přece jen to je další animák ze kterého jsem měl dávno vyrůst a co si budem říkat jsem trochu v pokročilém věku noo je mi šestnáct xDDD , ale pořád jsem z toho nevyrostl a líbí se mi to !!! Popravdě chtěl jsem na to jít před pár měsíci do kina jenže mi to připadalo moc dětské ted toho jen lituju příště bez váhání na podobnou věc pudu . Není nad to zavzpomínat na svá dětská léta kdy jsem nic neřešil a ani jsem nevěděl že vám sem budu psát tenhle komentář

Pohřben zaživa (2010)

O tomhle filmu jsem naposledy slyšel před pár lety v KINOBOXu a řekl jsem si že by to mohla být fakt pecka a od té doby jsem o tom filmu neslyšel ani tuk až tady na ČSFD a to co jsem si tom filmu myslel před pár lety se vyplnilo a to se celé odehrávalo celých 95 minut v jedné blbé rakvi s jednim hercem BTW ke konci jsem se málem rozbrečel xDDD dlouho jsem tak s postavou nějákého filmu nesoucítil