Fantastická čtyřka (2005)

Že prý nepovedená komixová adaptace ale kde žee vždyt u toho se nejde jinak než bavit vždyt to je další klasická MARVELovka kterou máme " všichni " rádi a navíc sexy Jessica Alba na kterou je radost pohledět vůbec nechápu to nízké hodnocení dívali jsme se vůbec všichni na ten sám film !!!

The Punisher: Dirty Laundry (2012)

Ze začátku no spíš prvních 5 minut jsem si říkal kde je ta zbytenčná brutalita o které tady všichni básní a vida ona tam skutečně byla a byla opravdu krásná . Nemějte mě za nějákého psychopata nesnáším když někdo někomu ubližuje ale přece jen tohle je jenom film a ten si máme užívat a já jsem si ho užil !!! A jsem rád že tvůrce neudělal celý film protože pochybuji že by něco takového dokázal v plnohodnotné stopáži to co předvádí ve svých skvostných 10 minutách

Where the Hell is Matt? (2008)

Procestovat celý svět kvůli jednomu blbému tanečku to chce pěkný zápal a to mám rád !!!

Simpsonovi: Maggie zasahuje (2012)

Maggi je krutá borka xDDD !!! Která zachranuje svět před krutovládou sliizského , smradlavého a hnusného mimina Geralda néé vážně nevím co bych vám měl říct jen si tu mumlám do prázdna , ale pokud jste fandou Simpsonů a nemáte co těch svojich 5 volných minut dělat tak si to pusttě a určitě se vám bude líbit jako mě

Návrat do budoucnosti III (1990)

Tohle jsem od závěrečného dílu téhle trilogie nečekal a to bohůžel nemyslím v dobrém slova smyslu ze začátku to vypadalo slibně jenže se to zvrhlo do průměru který jsem vážně nečekal, pár dobréjch vtípků bylo ale doktor Emet Brown už nejede jako dřív. (..) (31.7.19/TV)

The 3rd Letter (2010)

Tohle že je od tvůrce který pracoval na filmech jako Sin City , Star Trek nebo Transformers ( vizuální efekty ) no to mě poser z jeřábu a o čem to vůbec bylo ? O ničem ? Jestli bych měl něco pochválit tak to je atmosféra filmu ta je opravdu bravůrní , ale příběh uvažuju jestli vůbec nějáký byl

Vždy online (2012)

Zamrzí že to nemá vůbec žádnou dějovou línii a pouze poukazuje na problém dnešní doby kterým trpí snad už celé lidstvo

Siri (2012)

U tohodle " hororu " jsem se spíš zasmál než bál takže pokud nemáte co těch 5 minut dělat tak si radši jděte umýt zuby nebo uvažujte o smyslu života xDDD

Černá mamba (2011)

Jako reklama nic moc ale potěší vidět známé tváře jako třeba Bruce Willis , Robert Rodriguez a mojeho oblíbence Kaneyho Westa

Návrat do budoucnosti II (1989)

Tak druhý návrat do budoucnosti se nám vyplatil jak jsem očekával a hravě překonal první díl což se moc nestává ale téhle trilogii se to bohudík povedlo žít v dobách tohodle filmu tak patří určitě mezi moje nejoblíbenější filmy (..) (30.7.19/TV)