Čtyřicítka na krku (2012)

Jeden z mála filmů na který jsem se podíval aniž by jsem shlídnul ČSFD ( Už vím proč to dělám !!! ) a co bych k tomuhle filmu řek celkem slušná reklama na Apple kterou prokouknete už od prvních minut a proboha proč tohle má být film a ne nějáký blbý " margetingový tah " na firmu která to ani nepotřebuje !!! A ted k filmu o čem to do prdele vůbec bylo !!! Omlouvám se ženám co právě probíhají menopauzou vy si ten film klidně pustte

Dokonalý smysl (2011)

Čekal jsem originální Sci-fi , ale dostal jsem novodobý příběh o “ ptačí chřipce “ s injekční dávkou rádoby romantiky která je “ nezbytnou součástí každého Sci-fi “ . Možná by se s tím námětem dalo něco dělat , kdyby to do svých rukou dostal někdo jiný , než David Mackenzie o kterém jsem fakt nikdy neslyšel a ani nedokázal vysvětlit z jakých důvodů se tahle choroba šířila a proč … škoda slov

Mulholland Drive (2001)

Tohle mi trochu zavání " lesbickým pornem " , ale co někdo tomu říká " umění " někdo říká že Lynch je génius a já zase na Googlu vyhledávám jeho aktuální psychické choroby , podle hodnocení vidím že mám trochu jiný vkus

Soudní síň (2008) (pořad) odpad!

Stačí jen vidět člověka, který toto viděl, stačí jen zahlédnout tento pořad při přeskakovaní programů,stačí jen zahlédnou tento pořad v televizním programu, stačí jen o tomto pořadu zaslechnou a vyvolá masivní zvracení.

M is for Mutiny (2013) (amatérský film) odpad!

Tady se zas někdo asi zbláznil . Někdy je lepší nedělat nic a pro naši českou filmovou kinematografii to platí dvojnásob . ( 18.2.14/MAC )

M is for Mad Cow (2013) odpad!

Co to sakra má béjt !!! Myslím že neexistuje člověk co by dal jiné hodnocení než odpad . ( 2.2.14/MAC )

Řezník: Snuff Porn Gore & Soddom (2008) (hudební videoklip) odpad!

Přesně to co jsem psal u novějšího klipu tohoto " světoznámého zpěváka " který je prostě naprostá splodina společnosti a nedokáže vytvořit ani smysluplný text a raději neukazuje tu svoji hnusnou tvář a v klipu si honí svojeho malýho ptáka .

Řezník: Ta holka v mym sklepě (2011) (hudební videoklip) odpad!

Jsem přímo nadšen že tato sračka se nachází i na tomto webu protože se můžu vyjádřit co k tomuto krásnému dílu cítím takže je to naprostá splodina všeho at už jde o to jak ten klip vypadá nebo co ten chlap " zpívá " nebo co se tam děje a lidi kteří toto ochotně a bez nucení poslouchají jsou asi duševně nemocní .

Vím, co jsi dělal minulý pátek 13. (2000)

Tu se zparodovalo snad vše co se dalo . Ze začátku to bylo dobrý a sranda , ale pak asi v polovině filmu se to začalo řádné ohrávat a já jsem se přestal smát a v polovině to vyp ( 13.7.13/MAC/neohodnoceno z důvodu nezhlédnutí celého filmu )