Kovbojové a vetřelci (2011)

* dávám za nápad, který byl bohužel naprosto nevyužitý. Nuda, šeď a zase nuda.

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Podle mě naprosto nedoceněný film, bohužel. Mě to vzalo, od začátku do konce mě to bavilo. Dávám pět hvězdiček, ikdyž jsem ze začátku měla strach, že to bude stejná chujovina jako Kovbojové a vetřelci.

Farma (2012) (pořad)

Bez toho individua z Dobřichovic by ta "soutěž" neměla smysl. Jinak je to naprosto o ničem.

Proroctví (2009)

**** hvězdy dávám, jelikož jsem z paměti vymazala posledních 20 minut (zhruba od příletu ufo), do té doby to bylo fakt dobrý. Za celý film dávám **.

Saxána a Lexikon kouzel (2011) odpad!

Pana Vorlíčka by měli zavřít. Způsobil mi psychickou újmu .... a to už po necelých 20 minutách filmu.

Jack a Jill (2011)

Proč?! Nejhorší Sandlerovka všech dob.

Noc v Roxbury (1998)

Moje srdcovka. Člověka to pobaví, ale snad ani neurazí ..

Stepfordské paničky (2004)

Moc nechápu hodnocení filmu. Na druhou stranu uznávám, že málo kdy se povede film, který je podle knižní předlohy. Nicméně musím říct, že jsem četla knihu, viděla film a prostě nemám námitky.. není to úplně totožné, ale je to skvělá odreagovačka na nedělní odpoledne.

Sedm (1995)

Nechápu, jak jsem bez tohodle filmu mohla žít. Vážně nechápu, co se dělo, že jsem se na to podívala až včera. Ta atmosféra! OO! Prostě nejlepší film v krimi žánru, který sem kdy viděla! Herecké výkony Pitta (ač ho vážně nemusím) a Freemana jsou prostě geniální. A jako třešnička na dortu skvělý Kevin Spacey. Dlouho nedostanu z hlavy ty ponurý scény nechutných bytů a ulic v tomhle flmu. Jo, takhle teda jo!

Donnie Darko (2001)

Ať dělám, co dělám, prostě mě to nevzalo .. nemůžu za to, ale ne. Ne a ne ať dělám, co můžu, tak ne. Nocméně nevylučuji, že se na to za pár let kouknu znovu a změním názor. Tím se omlouvám všem, co dali víc hvězdiček.