Bejvalek se nezbavíš (2009)

Hezky plynoucí romantická komedie,. Nevim jestli to je Matthewem, kterýho mám ráda, ale mě se to opravdu líbilo a bavilo mě to. A Emma Stone vypadá opravdu otřesně :D

Armageddon (1998)

Je to akční, vtipné, romantické, dojemné! Herci super, hudba taky a já tenhle film miluju !

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Čekala sem výbornou komedii a tu sem taky dostala, ale že bude nejlepší ze všech dílů bylo překvapením. Příjemným.

Temný rytíř povstal (2012)

Chvílema až moc nových postav, až moc všechno. Někdy až moc překombinované a roztahané. Ale přesto výborný závěr celé trilogie, ale na TDK s Jokoerem to rozhodně nemělo, což bylo trošku zklamaní.

LOL (2012)

Zcela zbytečnej nic neříkající film.

Talk show bez zábran (2010) (pořad) odpad!

Slavné ženy co melou o ničem. To fakt ne, přepínám.

Amazing Spider-Man (2012)

Nic moc novýho, klasický Spider-Man, kde hlavní roli hrál aspoň hezkej Garfield. Jo bylo to vtipný, bylo to akční i když někdy víc romantický(což není moc dobře). Ale rozhodně to nebylo Amazing! Asi sem čekala víc ( jo, to se nemá) Super byly pohledy když lítal.

Přátelé (1994) (seriál)

Miluju tenhle seriál, celou šestku a všech 10 výbornejch serií. Jeden z nejlepších sitcomů vůbec, kterej znám kompletně nazpamět a vím že se mi neomrzí! Jediný štěstí, že nepatří mezi seriály zkažený dabingem.

One Tree Hill (2003) (seriál)

Jasně, jeden z dalších seriálů o teenagerech, ale stačí se koukat dýl a a za chvíli vás to dostane a "prožíváte" jejich životy snima. Pro me srdeční záležitost. + soundtrack, jeden z nejlepších. So make your wish. Do you have it ? Good. Now believe in it. ALWAYS AND FOREVER

Pekelná kuchyně (2005) (pořad)

Jasně, někdy je to až dost přehnaný, ale to mě právě baví. Každopádně bejt já pod takovým tlakem tak neuvařim nic :D..Gordona fakt můžu.