Konec hry (2006)

Jak reálné :). Je zabit prezident spojených států, ano ten, pro američany, pan NEJ a polobůh, a vyšetřuje to jen béčková novinářka a nějaký tajný agent, který byl na pokraji alkoholismu. Jinak je to všem putna. Prezident sem, prezident tam. Opravdu reálný film :).

Kůže, kterou nosím (2011)

Krapánek zvrácené, ale koukatelné, šité přímo na míru transexuálům :)

Psanci a andělé (2016)

Brutální, perverzní řezničina. Nic k nedělnímu obědu.

Bezchybný plán (2015)

Švédové opět mile překvapili. To že nenávidí ženy jsme se dozvěděli už v roce 2011 koprodukčním snímkem Muži co nenávidí ženy. A v roce 2015 to povýšili na vyšší level a nenávidí bohaté ženy. Vtipné, akční, mazané. Prostě švédsky super ;)

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

,,Ne nezabíjejme je. Nebuďme jako oni..." Sice nám zabili pár přítel, ale jinak jsou to docela milí chlapci. Zde sem málem vyletěl z kůže! :) Další důkaz, kolik škody může napáchat ženská :D Sérii Pachu krve mám docela rád. Člověk se u toho zasměje, což se nepodaří i u některých komedií. Dokonce znám pár lidí, co mají podobný smích, jako ten sympatický zmutovaný blonďák :) Ale toto už byl fakt hardcore. Pach krve 4 nepostrádal zádné prvky kýčovitého hororu (není signál, zbytečné vykecávání, když vám za zády stojí chlápek s mega vývrtkou a nebo také - jebli jsme ho klackem přes hlavu, tak není třeba ho dodělat, aby nás pak nemohl zmasakrovat a tak radši utíkejme, desetkrát sebou jebněme na zem a hlavně křičme, aby nás lépe zlokalizovali...) a debility chování hlavních postav, které se sami nakořenili a lehali si na pánvičku, aby je pak mohli chlapci s ksichtama jak od Pomahače zdlábnout. A po docela slušném začátku maškarního plesu v sanatoriu, to šlo na křivce stupidity hodně nahoru. Už se nemůžu dočkat jak shlédnu PK5. Jejda sem se cosi rozepsal :D Tak asi tak.

Příběh kmotra (2013)

Ondřej Vetchý, leč je to pro mě jeden z nejlepších českých herců, mně do role jednoho z největších zločinců, co manipuloval celou tehdejší republikou, moc nesedí. Možná je to tím, že ho mám stále zafixovaného jako potrhlého čerta Vraníka z legendární pohádky S čerty nejsou žerty, nebo jako ortodoxního fotbalového nadšence Jirku Luňáka z Okresního přeboru. Ale jinak super film, který nenudí.

Ghoul (2015)

Tak trochu mi to připomíná Záhadu Blairwitch, ale účel to splnilo.

Králova řeč (2010)

Ještě nikdy jsem neviděl toliko radosti po vyhlášení válečného stavu... :)

Pašerák (2014)

Snad nikdy jsem neviděl film, ve kterém je hlavní pojinta to, jestli se někdo vysere nebo ne :D:D