Vychováni vlky (2020) (seriál)

Hluboce se skláním před autorovým géniem. Narazil jsem na tento poklad úplně náhodou. Totiž pod názvem filmu bych absolutně nehledal sci-fi, natož tak kvalitní.  Fantastický příběh, skvělá atmosféra, detailně propracovaný děj, každý okamžik příběhu je protkán filozofickým přemítáním a k tomu všemu ještě skvělý soundtrack.  Nevěřil bych, že jsou i dnes schopni natočit takto skvělý sci-fi seriál. Už se těším na druhou sezónu.

Saw 3D (2010)

Tohle nezvládnu komentovat, dávám hvězdičku jenom kvůli mému oblíbenci Tobin Bell. Za co? Za co?? Co sem komu udělal????

Univerzální uklízečka (2005)

Absolutně úžasný film. Tolik jsem se nenasmál už dlouho Doporučuji všem :-)Maggie Smith je hvězda jako vždy.

Zajatci robotů (1989)

Tenhle film jsem viděl jako malej. Hledal jsem ho na netu léta. Prošel jsem všechny názvy filmů Robot Wars, Robot Jox, to vše jsem totiž také v té době viděl, ale nevěděl jsem jak se jmenoval tento film. Už je to trochu vykopávka, ale díky příběhu a efektům bych dal 3 hvězdy, plus nostalgie a je to vítěz :-D Navíc když to srovnám s těma hrůzama co se dnes točí...kdeže je tu šestá hvězda?? :-D

Star Trek: Do temnoty (2013) odpad!

Kde je tu mínus hodnocení?? Tenhle film je katastrofa. Ze StarTreku má pouze jednu věc a to jména většině lidem známých postav. Efekty přemrštěné, jak už je dnes zvykem, zase na úrovni filmu 2012. Nechápu to, když byl dříve problém vydat práva na pořádnou hru se StarTrek tématikou, proč není dnes problém vydat práva na natáčení těchto filmů? Duch StarTreku je už pryč...