Dexter - Studený start (2021) (epizoda)

Nedávno jsem dokoukal seriál "You" a Joe Goldberg mne tedy bavil mnohem víc než Morgan Dexter v této úvodní epizodě. Scénaristická slabota.  No nic, víc než na dalšího Dextera se těším na dnešní večer,  kdy mám v plánu dát závěrečné dva díly "La Casa de papel"

TY - Co je to láska? (2021) (epizoda)

Poslední díl stejně jako ten předcházející byl moc dobrý. Po všech stránkách. A těším se na 4. sérii

Štace Miloně Čepelky (2021) (TV film)

Dokumenty nejsou zrovna žánr, který bych vyhledával, ale tohle nemělo chybu...

TY - Láska nebeská (2019) (epizoda)

Poslední dvě epizody 2. série maximální spokojenost a jsem zvědav co bude dál... Snad bude sousedka pohlednější než Love

Česká soda (1998)

Satira je něco co v dnešní době prakticky neexistuje. Nedovedu si představit, že by si něco podobného troufl někdo natočit v současné době. Nejenom tady v Česku, ale i jinde ve světě

Red Notice (2021)

Musím jít proti proudu a zaokrouhlit nahoru, protože mne to v sobotu večer pobavilo určitě víc než nějaká StarDance na ČT1 nebo Polda na Primě. Pohodová komedie na kterou se hezky koukalo. Tedy hlavně na Gal Gadot i když ta holka z Interpolu taky nebyla k zahození. Nasmál jsem se dost a zavzpomínal si na Indyho. Kdybych to viděl v kině, byl bych mnohem kritičtější, ale doma na gauči to bylo fajn

Klan Gucci (2021)

Mohlo to být ještě lepší, ale já jsem spokojen. Potřeboval jsem vyplnit odpoledne někde v teple před večerní návštěvou Edenu a nalákalo mne herecké obsazení včetně osoby režiséra. A vzhledem k tomu, že u Gucciho nenakupuji a tu "true story" jsem neznal, tak jsem byl spokojen i se závěrem filmu. Jenom v tom Edenu se závěr moc nepovedl.