Mr. Robot - Série 3 (2017) (série)

Myslel jsem si, že to v průběhu druhé řady zabalím, ale od té doby, co do toho vstoupila FBI, mne to chytlo takovým způsobem, že za 3. sérii musím dát plný počet 5*.  Famózní  a těším se na poslední řadu

MI-5: Vyšší dobro (2015)

Neurazilo, nenadchlo. Na sobotní podvečer v televizi dobrý, ale na Jacka Reachera v Posledním výstřelu to nemá ani náhodou

Jack Reacher: Poslední výstřel (2012)

Po osmi letech viděno znovu na Cinemaxu a zvyšuji ze 4* na 5* Z nostalgie po starých dobrých časech. Takové filmy se už dnes netočí. A je mi to moc líto.

Mr. Robot - d2.1_syst3mova_pan1ka.ksd (2016) (epizoda)

Po třech dílech druhé série nemohu a nechci dát víc než 3*. Ti, co dávají čtyři a pět hvězd musejí být stejně šílení jako hlavní "hrdina". Jestli dokoukám druhou sérii si netroufám odhadnout. Mám chuť se na to vykašlat a věnovat se něčemu smysluplnějšímu

Mr. Robot - Série 1 (2015) (série)

Dokoukal jsem první sérii a nejsem z toho tak na větvi jako většina hodnotitelů. Zřejmě proto, že mi není blízký anarchismus a levičáctví. A na rozdíl od hlavního "hrdiny" to mám v hlavě relativně v pořádku

Kaštánek - Epizoda 1 (2021) (epizoda)

Pilotní díl mne neurazil ani nenadchl. Jsem zvědav co bude dál...

Ochránce - Mužská záležitost (2021) (epizoda)

Ani čtvrtá epizoda mne nedonutila zvednout hodnocení. Dle mého názoru je seriál silně nadhodnocen. Řemeslně natočeno slušně, ale zatím mne to nechytlo a koukám na to jenom kvůli manželce, kterou to baví. Mne zatím nejvíc baví postava panského kočího v Řezníčkově podání.

Ochránce - Slabý kus (2021) (epizoda)

Seriál mi byl doporučen neteří, která tvrdila, že se jedná o nejlepší český seriál současnosti. Tak jsem si pustil první dva díly a není to špatné. Naopak. Na tuzemské poměry nadprůměrná záležitost takže solidní 3* a jsem zvědav co bude dál...

Sex, lži a video (1989)

Viděno poprvé víc než 30 let od vzniku filmu a nemám slov. 5* je málo

Viník (2021)

Po absolvování "Hry na oliheň" jsem měl problém tohle dokoukat. Nuda, nuda, šeď, šeď.