Zátah: Vykoupení (2011)

Moc jsem od toho nečekal a možná proto se mi to tak líbilo. Sice je kamera místy neskutečně roztřesená a souboje působí rozmazaně, ale není to extrémní. Celkově až na výpadek scénáristy je to slušná akční podívaná, která všechny příznivce tohoto stylu pobaví a potěší.

Boj (2007)

Ono to není zase tak nejhorší jak to dle zdejšího hodnocení vypadá, ale chybí tomu to něco co by lidi víc nadchlo a oslovilo. Ale jako odpolední oddychovka to není nejhorší volba. Jen ty logické lapsy mi strašně vadili a to jsem se na ně ani nezaměřoval. Citát policisty "příště na to půjdem chytřeji" mě neskonale pobavil.

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

Slabé pokračování téměř kultovního snímku, které doplácí na touhu šokovat a vydělat co nejvíc chechtáků. Neříkám, že Eva nebyla dobrá, ale na počestnou paničku toho ukázala víc než kdejaká lehká brigádnice ukazující se v začouzeném baru starého města. Kde je chyba??? A dějová linka Josepha tu byla proč??? Aby Joseph mohl natočit další svoje masturbující movie?? Cekově vzato měli tvůrci nad scénářem trochu víc popřemýšlet a snažit se ho vyšperkovat než je ovládl chladný kalkul vydělaných peněz. Takhle se z možné kultovní série stala rychle totální sračka.

Želvy Ninja (2014) odpad!

Hrozná číčovina, při které se vám snaží mozek utéct ušima a vzít si na dva roky dovolenou. Nejen, že celá ta ta rádoby mytologie je úplná kokotina. Ono celý příběh je neskutečná slátatnina, kterou musel stvořit člověk, který si koupil dvě kila fakt nekvalitního matroše a ten během dvou večerů sjel. Proto to dopadlo jak to dopadlo. Odpad toho největšího kalibru!

Stalingrad (2013) odpad!

Za tohle si měl milý Fjodor stoupnout před ten kanón a nechat si tu střelu namířit přímo do míst kam slunce nezasvítí, protože takovou blbost už jsem dlouho neviděl. Nejen, že tu nejde o největší bitvu v dějinách lidstva ono tu nejde ani o válečný film. Sice je pravda, že se párkrát vystřelí ale to jen díky tomu, aby milý soudruzi mohli zkusit zpomalené záběry. Jinak je to plné sračkoidních keců alá mexická telenovela. Zbytečně strávený čas!!!

(Ne)zadaní (2013)

Nudná klišoidní sračka, která sem tam pobaví povedeným vtipem, ale těch bohužel moc není. Dějová linka nás trápí chvilema romantickou notou, kterou střídá komediální tlačka, ale nic pořádně nezaujme. Na komedii je to moc romantické a na romantický film se to moc vážně nebere. K tomu mi ta partička ústředních postav přišla naprosto nezajímavá a nudná, takže jsem měl co dělat abych ten film vůbec dokoukal.

John Wick (2014)

Není to zase taková pecka jak tu mnozí píšou a rozhodně se Reeves nevrátil s pompou do akčních vod, protože scénář je naprosto rutinní, reeves nevýrazný a pokusy o džouky naprosto trapné. Krom toho fakt mi nepřipadá v pohodě běhat po městě se zbraní v ruce bez toho aniž by někdo nezavolal strážce zákona. Toto je prostě úlet. A keanu mi až moc často svými grimasami připomínal postavu ze 47 roninů. Slabé 3*.

Jen 17 (2013)

Nudné, nezáživné a rozhodně ne drama. Taková rádoby unylá sonda do života mladé děvky, která jen tak z plezíru souloží s kýmkoliv a kdekoliv. Jediné pozitivum za jednu hvězdu je hlavní herečka, na kterou se dá podívat. Zbytek je nuda, která uspává.

Soudce (2014)

Vcelku podařené drama jedné rodinky, která má ve svých skříních přehršel kostlivců, kteří pomalu vypadávají a rodinka se s nimi pere jak nejlépe umí. Bohužel jsou všechny tyto informace z dávné minulosti docela předvídatelné a tím pádem člověk může s klidem říct co bude následovat. Žádný zásadní zvrat, který vás posadí do sesle se tu prostě neděje a to je docela škoda, protože ten tu vysloveně chyběl. Další chybička na tváři filmu je milenecký výkon Roberta, protože zatímco jako právník byl naprosto excelentní tak při polibku se svojí bývalou láskou byl jak prkno z komparzu. Ale v rámci možnosti to docela ušlo a ač to není na plné 4* tak se to k nim velmi blíží.