Mistři magie (2012) odpad!

Šílená patlanina, která nemá nic čím by zaujala. Dialogy jsou tristní, zápletka debilní a nechtějte vidět ty herecký výkony, protože nad tím se vašemu kufru rozhodně neudělá dobře. Celé je to postavené na rádoby souboji dvou výkonných složek, ale po chvilce vás absolutně nezajímá jak to dopadne, snad jen už ať se povraždí a ta nuda skončí. Krom toho kolečkové křeslo byl hodně velký úlet!!!

Gravitace (2013) odpad!

Naprostá patlanina, která dojíždí na množství logických lapsů, které musíte naprosto vypustit z hlavy, protože potom by jste přemýšleli nad tím proč astronautka lítá ještě dalších 5 minut kolem vesmírné stanice s nulovým obsahem kyslíku. Proč není mrtvá, když s ní poklop několikrát bouchne jako s kusem hovna a proč nemá na sobě jedinou spáleninu, když jí ožehne požár. Krom toho oheň potřebuje k hoření kyslík, kterého je fakt na vesmírné stanici málo!! Jediné proč stojí film vidět je prvních 5-10 minut záběru, kdy se astronauti vznáší nad planetou! Ale těchto snímků nebo záběrů běží na různých kanálech v tv plno a nemusím kvůli tomu do kina. Prostě další super über sračka, která nemá cenu vidět a její hodnocení je naprosto mimo!!!

300: Vzestup říše (2014)

Čekal jsem velký průser, ale světe div se ono šlo o velmi podařilé pokračování, které sice nedosahuje kvalit svého staršího brášky ale na druhou stranu dělá perfektní most mezi prvním a "doufám ve třetí" dílem. Taková vrata do dalšího pokračování totiž nelze přehlédnout. A ač jsem chtěl dát necelé 4 tak po závěrečném songu jsem se rozhodl pro pět, protože to byla parádní jízda! Jen těch keců o vlastenectví, povinnosti a hrdosti by mohlo být míň!!!

Temné nebe (2013)

Není to špatný a není to dobrý. Takový ten průměr, který je sice nicneříkající ale trefný. Chvilku se mi to líbilo a chvilku jsem přemýšlel, že být emzákem tak tuhle rodinu zabiju a jdu hledat jinou, protože jediné na co se zmůže hlava rodiny je ubíjení se v depresích, protože jeho manželka lítá v noci po baráku a hledá vypínače aby zjistila, že v domě zase někdo byl. Starší syn má problém prvním sexuálním zážitkem a tak se snaží sbalit holku podle návodu v pornu a mladší poslouchá moc strašidelných příběhů. Prostě strašně nezáživná rodina, kterou konečně někdo probere z letargie a snaží se jí ze života udělat peklo. Já bych se přidal! Proč teda 3*? Asi pro skvělé zvuky, který tu byly fakt parádní. Pro několik skvělých momentů, které tento snímek vytahují ze sraček a tak kvůli tomu, protože jsem konečně od paní doktorky zjistil co může za podivné nálety ptáků na můj barák!!! To jsem si musel pustit třikrát dokola abych přišel na to, že to fakt myslí ta baba vážně!!!

Justin: Jak se stát rytířem (2013)

Zdařilá animace, která dojíždí na né moc promyšlený příběh, který nevím jestli chce parodovat, zesměšnit nebo se brát vážně. Místy je to vtipné, místy strašně klišoidní a občas schizofrenní, ale je to koukatelné což se o některých "super" animáčích, které vznikají každý rok čím dál víc, nedá říct.

Colette (2013)

Velmi silný příběh dvou lidí, kteří se snaží přežít na místě plném smrti a tyranie, což se autorům podařilo zachytit a zvárnit na výbornou. Škoda, že místy nevymačkali z možného úplně 100% ale i tak jsem po skončení musel dát chvilku a v klidu absorbovat hlavní myšlenky, pochody a zvraty, které nám film servíruje pěkně pod tlakem. Jediné co bych filmu vytkl je vzhled herců, kteří vypadali spíše jak na letní dovolené než v koncetračním táboře a místy trochu špatný herecký výkon Jirky. Ale jinak je to jeden z mála filmů, který zachraňuje čest české tvorby za loňský rok.

Útěk z MS-1 (2012)

Sice je to béčková podívaná, která je tupě předvídatelná, ale na druhou stranu nacpáná hláškami, které vás nenechají na chvilku v klidu. Ústřední dvojice si to naprosto užívá a záporáci jsou naprosto vyšinutí. Co si od akčního béčka víc přát!! Zvláště pokud to nekončí sladkým trapným klišé!!!

Zjevení (2012)

Nic nového nenabízející trapárna, která se sice snaží nějakým stylem překvapit, ale bohužel vše je takové unylé, nezáživné a hlavně nelogické. Hlavní hrdinové se chovají jako ovce jdoucí na porážku a jediné na co se zmůžou jsou vykulené pohledy a nelogičnost závěru je téměř trestná!!! Co mělo znamenat ten přesun mezi klecí a skříní?? A procházka hlavní hrdinky v marketu??? To mi hlava nebrala. Zbytečnost, na kterou nemá cenu koukat!

Sex nebo život! (2012)

Příjemná teen-komedie, která má více vtipných momentů než trapných, dobrý námět a minimum hluchých scén. Je pravda, že v polovině se to spíše zvrhne v love-story, ale vcelku to příběh nezabije a pár vtipných momentů to umocní. Závěrečná scéna v lese je však masakr!!! :-D Povedená věcička na běžný večer, kdy se chcete pobavit!

Gladiátoři (2012)

Jediná věc proč vidět tento animáč je Diana, která vypadá jako by si odskočila z animovaného porna a dává tomuhle animáči alespoň nějaký náboj. Zbytek je naprostá škvára o ničem. Autoři si zapůjčili hromadu věcí z jiných filmů a pokusili se to poskládat dohromady, což ale nevyšlo. Zvířátka nejsou vtipná, hlavní hrdina není sympatický a děj je triviální. Nuda střídá nudu. Jedno podívání z nutnosti!! Krom toho míchají tu řecké a římské bohy dohromady což mě sere!!!