Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Motorkáři
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
3 fanoušci
/ 3 body
Riziko
Jakub Lukáč
Lučenec, Banskobystrický, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Animovaný
Drama
Akční
Komedie
Dobrodružný
film
seriál
pořad
TV film
koncert
USA
Velká Británie
Československo
Česko
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Frajer Luke
(1967)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Zelená míle
(1999)
Sedm
(1995)
Temný rytíř
(2008)
Dobrý Will Hunting
(1997)
Hodný, zlý a ošklivý
(1966)
Gran Torino
(2008)
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
Butch Cassidy a Sundance Kid
(1969)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
3 body
Fanklub
(3)
johan1307
Wargas
realista
Časové pásmo bylo změněno