2017 MTV Video Music Awards (2017) (pořad)

Pokud toto jsou "největší světové hvězdy", tak potěš... Vystoupení vizuálně bez chyby, show a taneční choreografie působivé, jen ten zpěv se z toho tak trochu vytratil. Většina umělců mi přišla nevýrazná, prostě na jedno kopyto.

Jak se zbavit nevěsty (2016)

Ještěže tu hrál Jaroslav Plesl, aspoň bylo na co (koho) koukat. Bohužel on sám naprosto příšerný scénář neutáhne. Bez pointy, bez vtipu, vrcholem je dortová scéna a závěrečné spárování všech přítomných.

Nespoutaný Django (2012)

Škoda, že tempo kolísá, jinak by to bylo na plný počet. Ku-klux-klan je ovšem legendární!

Let’s Dance: Revolution (2012)

Po dlouhé době skvělý taneční film! Samozřejmě že scénář není z nejnápaditější, ale taneční scény jsou originální. Především musím vyzdvihnout tu v galerii, na schůzi manažerů nebo mezi kontejnery.

Živí mrtví - První den zbytku života (2017) (epizoda)

Už se z toho pomalu stává telenovela, kde je trilion postav a člověk se v těch flashbacích a odbočkách od hlavního děje hodně těžko orientuje. Spoiler! Konec dost slabý, žádná pořádná řežba, zase jen pár bezzubých pokusů. Z Ricka se stal neschopný blbeček, takže nelze nefandit Neganovi. A ten tygr? To už je pořádný wtf...:/

Sbohem Československo (2012) (seriál)

Jsem ročník 1988, takže období rozdělení Československa jsem ještě nevnímala a vzhledem k tomu, že ve škole se o tom moc neučí, měla jsem jen základní kusé informace spíše od rodičů. Tento dokument podrobně sleduje celou situaci na začátku 90. letech a na rozdělení Československa se dívá z mnoha úhlů. Jsem ráda, že nejde jen o politické zhodnocení, ale je to vlastně taková koláž dobových i současných záběrů a názorů lidí, ať už jsou to politici, politologové, umělci nebo obyčejní obyvatelé pohraničních obcí. Za mě výborné zpracování - 100%.

Máma na tahu (2014)

Tohle bohužel nevyšlo... Hysterické matky, rozmazlené děti a neschopní otcové. Nevtipné, zmatené a zbytečné.

Moto cestou necestou (2011) (seriál)

Štěstí, že jsem první sérii viděla až jako poslední. Ta se opravdu moc nepovedla. O to lepší jsou další řady - Pavel Liška v tandemu s ostatními herci je boží a prostě celá sestava funguje. Někteří tu namítají, že pořad nemá žádnou vzdělávací hodnotu - no, já si myslím, že takové ambice ani nikdo neměl. Jde spíš o jakýsi cestopis nebo videodeník z cest, takže obsahuje jak faktické informace, tak i něco k pobavení a oživení. Pokud budu chtít čistě dokument o dané zemi, pustím si National Geographic. Takže když to shrnu: 1. série zbytečná, 2., 3. a 4. vynikající!

Drazí sousedé (2016) (seriál)

Zas tak strašný to není, jak tu mnozí spílají. Díly jsou ale zbytečně dlouhé a někdy hloupě komplikované. Herecké obsazení celkem fajn, ovšem postava Zahradnické je občas na facku; díky bohu za Benoniho a Buchtu.