Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017)

Na tomto filmu je až zoufale patrné, jak jde především jen o výdělek. Zbytečně natahovaná série, která měla na začátku své kouzlo. O to bohužel (zřejmě nenávratně) přišla. Ubylo akce, ubylo vtipu, děj je doslova tahaný z paty. Zbytečná Keira a Orlando, zbytečně dlouhá stopáž. Z Jacka je jen trapný ožrala, Barbossova dcera je nesnesitelně otravná a chválit mohu snad jen záporáka Bardema. Z úvodní skladby mi stále jde husí kůže, bohužel totéž nemohu říct o celém filmu, ze kterého se pomalu stává parodie.

Vyšehrad (2016) (seriál)

První čtyři díly nepřekonatelný, zbytek už je bohužel jen šeď a často i trapnost.

Kožené slunce (2002) (TV film)

Škoda, že to nebylo více dynamické. Příjemný film, ale chtělo to dát mu více péče, takže já dávám ušmudlané tři hvězdy.

Kdo přežije - Cagayan (2014) (série)

Já z téhle série teda dvakrát moc nadšená nebyla. Podrazů a zvratů bylo dost, o tom žádná, ale vítěz mi vůbec nesedl. To mi zřejmě pokazilo celkový dojem.

Mordparta - Série 2 (2017) (série)

Druhá série mnohem lepší než první; hodnotím jako slušný průměr. I ta Plánková mi nějak přestala vadit.

Jak básníci čekají na zázrak (2016)

Po posledních básnících jsem měla strach, naštěstí to dopadlo nad moje očekávání. Důstojné zakončení série.

Batesův motel (2013) (seriál)

První sezóny perfektní, pak už to má bohužel sestupnou tendenci. Čtvrtá série je zbytečně natahovaná a prakticky bezobsažná.

Decibely lásky (2016)

Nic jsem od toho nečekala, ale aspoň ten děj tam dát mohli... Směs několika příběhů, které postrádají souvislosti a vlastně i konec. Nejhorší na tom je, že nejlepším hercem byl fotbalista Horváth.

Deutschland sucht den Superstar (2002) (pořad) odpad!

Myslela jsem, že naše verze patřila k těm horším; Němci ji ovšem dokázali překonat.

Specialisté (2017) (seriál)

Zas taková tragédie to nebyla, jak tu mnozí hodnotí. Průměrný krimi seriál, bez kterého dokážu žít, ale ani mi nijak nevadí.