Smrtonosná past 2 (1990)

Jasný, všechno je hodně podobný jako v jedničce, ztrácí to i její kouzlo. Ale dvojka má lepší scénář a není tolik přímočará. Najde se tu i zvrat. Teroristi jsou drsnější. A John stejně dobře hláškuje. Pro mě stejně dobré.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Jeden z mála seriálu, kterej se dá sledovat s českým dabingem. A jediný seriál, u kterého je lepší slovenský dabing. Ten dodává vtípkům na ráznosti. Díky němu zvyšuju na 5*. Je to v podstatě pořád dokola, ale málokdy se najde díl, u kterýho se nezasměju. A to se cení.

Tajemství (2006)

Nechci hodnotit obsah, je každýho věc jestli těm žvástům věří nebo ne. Negativně hodnotím zpracování, který je naprosto katastrofální a hrozně mě rozčilovalo.

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

U tohodle filmu je mi docela líto, že se sešel s takovou kritikou. Řeči toho typu, že je to vykrádačka SW a Avataru jsou nesmysly, protože je to přesně naopak. Zfilmování předlohy mohlo přijít o 30 let dříve a byl by to kult. Na dnešní dobu je příběh moc jednoduchý, bez zvratů a plný klišé. Ale z technické stránky je to famózní, ty peníze jsou v tom vidět a mě to bavilo. Pohodová odpočinkovka, ke který se určitě ještě vrátím.

Brotherhood (2010)

Parádní jízda, který neubírá plyn ani na konci. Říkal jsem si, že 76 minut je docela málo, ale filmu to jenom prospělo. Nezbyl čas na chození okolo horký kaše. Když se to sere tak pořádně! Zdá se, že už nemůže být hůř, ale za 10minut se topí ještě ve větších hovnech. Chybičky na logice vyrovnávají herecké výkony.

P.S. Miluji Tě (2007)

Pro mámu, ségru, přítelkyni je to srdceryvná romantika, ale pro normálního(heterosexuálního) člověka(chlapa) nekonečná a hlavně nudná sračka.

Sněhurka a lovec (2012)

Co by mohlo vzejít od režiséra, kterej je tak hloupej, že se nechá chytit při nevěře? Zklamání roku! Takhle zprznit klasiku, jako je Sněhurka... Steward by neuměla zahrát ani reklamu na vložky. Theron to přehrává. Prostě propadák, jak režisérsky tak herecky.

Parfém: Příběh vraha (2006)

Drsný pohled na totálního psychopata s povedenou režií, hlavně detaily na části ženských těl se mi líbili. Hodnocení sráží hroznej konec, kterej se vážně nepovedl.

Modré z neba (2008) (pořad) odpad!

Nemorální citová vydíračka, která dělá z hvězd rádoby lepší lidi.

Demolition Man (1993)

Já to snad viděl 100x! Na tomhle jsem vyrůstal. Komediální akční pecka nabitá hláškama, který umím do dnes! Sly v nejlepší formě. Snipes jako krutej záporák a Sandra? To byla láska mých předpubertálních let. Nejednou jsem o ní měl vlhký sny.