Šerifové z Texasu (2010) (seriál)

Další stupidita, která vznikla, abychom snad neměli pocit, že nejrůznějších kriminálek či jiných policejních vyšetřovacích týmů je snad na světě málo.

Glee (2009) (seriál)

Naprosto mě Glee míjel. Nakonec jsem neměl na vybranou a v noci nic kromě Glee a teleschopingu nedávali. Chápu, že v Americe mají mnoho věcí jinak, ale tohle se naprosto míjí s naší kulturou. Pro mě zcela nepoužitelné.

Česká hlava 2012 (2012) (pořad)

Aleš Cibulka opět v marném boji naučit něco nás i naše "celebrity". Opět se mu to ale dle mého příliš nepodařilo.

Stroje kolem nás (seriál)

Kdo je dítě a zajímá se o techniku kolem sebe, neměl by asi váhat a pustit si to. V opačném případě ztráta času.

Zvědavé hvězdičky (2010) (seriál)

Pro úplně ty nejmenší čurdy je to perfektní. Veškerý děj je totiž řádně pomalý a jasný, takže jej zachytí opravdu i ti nejmenší z nejmenších.

Opičiny skopičiny (2010) (seriál)

Kdo má rád opičky, respektive z vašich ratolestí, kdo má rád opičky, přijde si patrně na své.

Benjamins (2002)

Další z řady tmavých komedií, kterých z Ameriky přichází veliké množství. Celkově pěkná bída.

V Bruggách (2008)

Jeden z mála snímků s Colinem Farrellem, na které se dá alespoň trochu koukat. Jinak i on už natočil řadu podobných filmů a někdy i s lepším vás výsledkem.

Kouzla filmových maskérů (2011) (pořad)

Je to realityshow, takže tam zase lidé o něco soutěží. Jako celkově dobré, ale když vezmu v potaz, že ty, co se tam snaží proniknout mezi top v Hollywoodu, udělají často takové hrůzy, to nebylo až tak super.