• Thriller

Konference ve Wannsee (2022) (TV film)

Príjemný dokument, ktorý ale miestami odbočil od témy. Konečne ale prezentácia všetkých súčastnených a renomovaní historici s ich pohľadom a vysvetlením. Pekná grafika. 3 z 5

Jane (2022)

Tieto prepaté stredoškoláčky. Fajn myšlienka, len to šlo trochu od nikud nikam, keď pochopíte, čo sa deje. 2 z 5

Boží tvorové (2022) odpad!

No toto ti už len bola dlhá a nezáživná píčovina o ustriciach. ODPAD!

Ona je ta pravá (2022)

Mám pred svadbou, takže toto bol dosť kritický snímok. Ale nie. Prebiehalo a skončilo to presne tak, ako to skončiť malo. Je to zaujímavé, prežiť jeden deň vždy inak, ja by som si to asi užil viac, tak či onak, pokiaľ by láska nezvíťazila, nebola skutočná. Len za dobré načasovanie 3 z 5

On sourit pour la photo (2022)

Nebavila ma táto frantícka rodinná dráma v peknom gréckom prostredí. To sú presne tie filmy, kde si chce štáb užiť a oddýchnuť si. 1 z 5

Na 30 dní zase spolu (2022)

Ak si pacient, tak si pacient a potrebuješ starostlivosť. Žiadne pokusy nefungujú. A čajka bola ešte o dosť posunutá, čo mi liezlo na nervy. Argentínsky Radek Bakalar sa síce snažil, ale ked to proste nefunguje... 1 z 5

Jetski (2022)

Nunn je dobrý režisér, keď má dobrý materiál. Tu neni čo. Sto krát sme už tento príbeh videli, vedeli sme všetci, ako to dopadne. Len za tú ceckatú blondsku a dobrú kameru 2 z 5

Americký masakr (2022)

Veľmi dobrý námet a veľmi dobré prevedenie. 3 z 5

Dvojčata (2022)

Jedna herečka, dvojrola, maďarsko a viac dráma ako komédia. 1 z 5

Čórka (2022)

Osemdesiatky v anglicku boli divoké, hlavne keď si z robotníckej štvrti a šetríš si na motorku, ktorú ti čorknú pred domom, čo bola obrovská blbosť. Neni to John Wick, ale má to svoju atmošku, je to miestami vtipné a vy vlastne tím dvom bratom celkom fandíte. Všetkého je tam tak primerane a príjemne to ubieha. 3 z 5