• Thriller

Rytmická sekce (2020)

Zas si niekto dal trochu viac bieleho, pohladkal si kozy a povedal si, že prečo by žena nemohla natočiť o žena ďalší špionážny thriler? A jak to dopadlo? Zmes nudy, chabej a neuveritelnej akcie, nesympatická marha a Law, ktorý to zobral kvôli splátkam hypotéky. Chudáci teroristi a tajné služby, keď ich vedia vyliskať novinári a feťácke kurvy. 1 z 5

Špatné vychování (2019)

Dávajte si pozor, akou kartou platíte bagety, lebo sa vám môže ľahko stať, že prejebete pár miliónov z triedneho fondu a nejaka počernejšia začínajúca žurnalistka na to raz príde. A keby sa tam Wolverin nevykusoval, dal by som aj viac. Pekne to plynie, chce to odhaliť niečo velké, ale samo sa to uhrá do autu. Dobrá výplň času. 3 z 5

Ladíme 3 (2017)

Tretie Bellas to dali so cťou. S akou nechuťou som išiel do jednotky, tak ma prekvapila a tešil som sa na dalšie časti. Trojka potešila, opäť skvelé songy, zmena prostredia, dokonca aj náznak deja a zápletky. Užili si to snáď všetci a bolo to tam aj cítiť. Štvorku už len s Annou, Rebelkou a mladými čubretkami. Tento diel bez Pitbulla, preto len 3 z 5

Aspirant (2015)

Absolútne ma ten film nezaujal, ničím. Rozťahaná mafiánska love story ktorá nemohla dopadnúť inak. Dobré k žehleniu bez nutnosti plného sústredenia. 1 z 5

Hotel smrti (2019) odpad!

Podla mna takéto filmy robia absolventi ako záverečnú prácu a Cage v nich hrá preto, lebo nemá čím platiť bankám. Nevidím to inak! ODPAD!

Slečna Fisherová a záhada Hrobky slz (2020)

Seriál nepoznám, preto boli postavy pre mňa povrchné. Príbehovo je to ale klasická historická krimi, ktorá Poirotovi a Marplovej máva z diaľky. 1 z 5

Killbird (2019) odpad!

To len Kanada mohla natočiť takúto chujovinu. Ale že oberchujovinu. Super ODPAD!

Víc než zákon (2017)

Belgičania skoro vždy potešia. Táto krimi teda rozhodne. Miestami to ale logicky drhne, alebo to nemalo snahu byť veľmi prekombinované a pri tom obmedzenom počte postáv a stovkách videných zápletkách ma to už neprekvapilo. Akcia ale bola realistická, bolo jej veľa a tam hrdinsky umierajú. Skvelý oldschooloví belgický počin, aj na premýšľanie, aj na vyplnenie času. 4 z 5

Mopsík k zulíbání (2018) odpad!

Čo ti jebe? Už som videl film o mačke a bezdomovcovi, ale o blondske s niečím, čo sa chce hrať na psa, to je už na mňa moc. ODPAD!

LBJ (2016)

Tieto filmy som mal pozerávať pred troma rokmi, keď som sa pripravoval na štátnice. Nič by mi viac k tejto udalosti netrebalo čítať, stačilo by pár filmov. Všetky sa na to pozerajú svojsky a všetky prinášajú niečo nové. Tu napr zistíte, že Lyndon bol sebestredný špekulant ovládaný vlastným egom a obrovskými gulami. Proste frajer, ktorému to myslelo a veľmi dobre vedel, ako sa v tej vysokej politike pohybovať. A Woody skvelý samozrejme. 3 z 5