Dny plné Slunce (2006) odpad!

Hodina a půl nudy, která mě fakt nezaujala.

Nemocniční piráti (2010)

Velmi dojemný příběh. Co k tomu jiného říci. Život je nevyzpytatelný. Žijme ho proto naplno každý den.

The Phantom (2009) (TV film)

Ať má každý svůj názor jaký chce, mě se to moc líbilo. Aspoň je to z jiného soudku než ostatní komiksi a v tom sem našel to kouzlo.

The Task (2010)

Přišlo mi to jako zkomolenina "Saw, Kruhu a Domu hrůzy" a přitom to ještě natáčela nějaká realityshow. Byl jsem zklamaný z toho jak to probíhalo i jak to dopadlo.

Roxy Hunter a tajemství šamana (2008) (TV film) odpad!

Volné pokračování k filmu "Roxy Hunter a záhada mrzutého ducha " a další budou následovat. Takovéto filmy slouží jen k zabavení dětí, aby rodiče měli chvíli klidu :-)

Better Than Sex (2000)

Taková konverzačka o vztahu dvou lidí, kterým ze začátku šlo jen o sex. Nakonec se do sebe zamilovali a skončili spolu. Happyend jak se patří. Ale v celku to bylo tak trochu slabé.

Věk draků (2011) odpad!

Velice mě tento film zklamal. Čekal jsem podle názvu, když se jedná o draky, že jich tam jednak bude víc. A potom taky to, že film bude převážně o nich. Zatím co příběh spočívá o zabítí velkého bílého draka jako pomsta za to co udělal Dannymu v mládí. Celý ten film je založen na harpunářích co loví velryby, akorát v tomto snímu loví draky.

Poslední mlčení (2010)

Zajímavý příběh, ale viděl jsem to jednou a stačí.

A League of Their Own (1993) (seriál)

Měl jsem možnost shlédnout několik epizod. Jde o zábavnou sportovní show, kde se člověk skutečně zasměje.