Wrecked (2010)

Těžko bych hledal slova na to co jsem zažil, když jsem na to koukal. Prožil jsem spoustu pocitů a musím vám říci, že tohle musíte vidět, aby jste to dokázali posoudit sami. Adrien je prostě třída!

Lazarus Papers, The (2010)

Úplně jednoduchý příběh o lásce. Trochu toho scifi a akce co by se za nehet vešlo. Nemám vůbec ponětí proč se Danny k tomuhle nechal přemluvit.

Chuggington - Veselé vláčky (2008) (seriál)

Jako večerníček pro děti to splňuje snad všechno. Staré vlaky učí ty mladé spoustu věcí a tohle děti milují a potřebují.

Rychlejší (2010)

Tak trochu "KILL BILL" jinak, ale opravdu jinak. :-)

City Under Siege (2010) odpad!

Vůbec nedokážu pochopit, jak se mohla, tak schopná herečka, jako je Qi Shu, propůjčit filmu jako je tento. Myslím si, že ta holka má na víc. A ohledně filmu nemám co bych komentoval. Vavča už řekl vše.

Wild Cherry (2009)

Podobné téma jako u Prciček. Banda teenagerů co chce přijít o panictví.

Prowl (2010) odpad!

Nevím co k tomu vůbec říct. Bylo to velmi divné. O upíry se nejspíš nejednalo a příběh byl poněkud nudný. Konec byl trochu překvapení, ale i tak to za to nestálo.

Dvojí spravedlnost (2005) (seriál) odpad!

Další kriminálka, ale v podání francouzů. Nejen, že se seriál točí kolem policie, ale i kolem právníků. Zbytečně dlouhé epizody a děj je pořád stejný.

Letadlová loď Enterprise (2006) (seriál)

Zbytečně dlouhé epizody. Nuda, nuda a zase nuda. Válečný dokumenty na jedno téma mě fakt neberou.

Nejnebezpečnější cesty (2010) (seriál)

Dost dobrý. Na tomhle dokumentu, aspoň lidi uvidí, jak velký prasta můžou vlastnit řidičák. Hlavně ty v těch autobusech. To u nás jsou řidiči zlatý o proti indům.Tohle bych psychicky nezvládl, to s čím se tam potýkají každý den oni.