Insidious (2010)

Tak tahle jsem se už dlouho nepolekal. Wan moc dobře ví, co na lidi působí. Splnil moc dobře to, co se od toho snímu dá čekat.

Ozbrojení a nebezpeční (2009)

Hvězdné obsazení není všechno. Čekal jsem mnohem víc. Po shlédnutí musím říci, že je to docela nuda. Je to tak zkouknout jednou a dost. Škoda. Scénáristi se mohli více vyřádit, když obsadili tolik hvězd jako je Jean Reno nebo Laurence Fishburne. Připadalo mi to jako by byli v pozadí.

Rozum a cit (1995) odpad!

Jeden z dalších děl Jane Austen. Pořád nechápu o co tam valstně jde. Sám od sebe bych se na to vůbec nedíval, ale když vás přinutí učitelka angličtiny na to koukat ve škole, pak jsem neměl na výběr. No nic. Už to nikdy nechci vidět.

Pýcha a předsudek (1995) (seriál) odpad!

Nejsem fanda Jane Austen. Nelíbí se mi příběh a hodnotím to jen proto, protože jsem se na to musel dívat.

Mé soukromé Idaho (1991) odpad!

Sorry, ale asi jsem buran, když se mi to vůbec nelíbilo. Ani jsem to nepochopil. Nevím jestli se tomu dá říkat umění, ale asi jo když to získalo zlatého lva. Ale můj názor to nezmění.

Die Familienanwältin (2006) (seriál)

Další z německých seriálů z právnického prostředí. Tentokrát jde jen o rodiné právo. Nic moc.

Kopí osudu (2010) (TV film)

Je to sice přitažené za vlasy, ale filmy tohoto typu jsou aspoň trochu koukatelné. Tohle si myslím, nebylo zas tak hrozný. Německy provedený Indiana Jones nebo Lovci pokladů.

Jednotka zvláštního určení (2006) (seriál)

Jako film o zvláštní jednotce by to bylo OK, ale když je to séroš, tak mě to moc nebere a je to nuda, protože je to pořád stejný. :-(

Hořící moře (2007) (TV film)

Co k tomu říct. Další válečnej dokument.