John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Obrovské zklamání. Fakt jsem se těšil, ale několikrát sem opravdu neuvěřitelně nudil, až jsem si musel lehnout na dvousedačku v Cinestaru. Některý dialogy taky dost stupidní, ale tak zažil jsem horší věci. Ale je pravda, že po technické stránce to není vůbec špatný, takže takový soucitný 3*.

Hotel Paradise (2012) (pořad)

Skupina debilních a ještě debilnějších lidí na megahustým ostrově ukazuje republice jak moc jsou debilní. Je to docela vtipný poslouchat někdy jejich náročny úvahy a různý možnosti taktiky a podobnejch sraček, co tam vymyslí. Občas se na to ze zvědavosti podívám, jsem totiž ten správný gurmán!

Johnny English se vrací (2011)

Kromě jednoho momentu lehkého pousmání mi vtipné nepřipadlo nic. Většina filmu byla spíš nudná než akční, takže poměrně slušné zklamání.

Spartakus: Bohové arény (2011) (seriál)

Slabší než Krev a písek. 1,2 a 6díl jede ve dřívějších šlépějích, ale ostatní díly jsou nudnější, takže to nakonec plnej počet nezíská.

Transformers: Recyklace (2007) odpad!

Tak tady v tomto snímku je debilní úplně vše! Ani THC tomu nepomohlo :/

Půlnoc v Paříži (2011)

I když mi Paříž nepřipadá tak úžasná, tak na mě film udělal celkem dojem. Příběh, kde se Owen vrací do minulosti a setkává se s významnými osobnostmi, které mu pomáhají v inspiraci při psaní knihy působí velice příjemným a relaxačním dojmem. Klidně se na něj podívám znova. 4.5*

Lovecká sezóna 3 (2010) odpad!

Nestává se často, aby jsem u filmu usl. Tomuto se to podařilo, strašná hovadina.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Čekal jsem trošku víc akce a doufal jsem, že na mě film udělá větší dojem než samotná Hermiona :D I přesto to byl poměrně slušný závěr.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Ou shit, to bylo kur*a dobrý! Od začátku do konce nadupaný až sem prodřel rohožku pod pedálama...

Naruto (2002) (seriál)

Za 7dní jsem viděl 90dílů. Tak asi proto 5*