• Krátkometrážní

Panelák (2008) (seriál)

Prvá séria - 90% Soundtrack úžasný, hlavná hrdinka je príjemná zmena po všetkých mladých naivkách a starých potvorách ktoré dovtedy slovenským seriálom kraľovali. Dejová linka Agáta a Kordiak poteší, každá postava prepracovaná do detailov. Druhá séria - 70% Ráková vymenená za Mórovú, Túma za Krajčiovú, detskí herci potlačení a seriál skĺzol do priemeru keďže stratil všetko z toho čo mu pridávalo hviezdičky. Aj tak šlo o slušnú "podívanú" Tretia, štvrtá séria - Jedným slovom pohodička. Seriál skĺzol z priemeru dobrý na pozerateľný a kvalitatívne veľmi hlboko za prvou sériou aj keď atmosféra bola stále fajn, štvorka dokonca priniesla Slovensku prvý raz Barboru Švidraňovú, z ktorej sa časom stala jedna z navýraznejších a najtalentovanejších tvárí televíznej zábavy. Od piatej série vyššie - odpad! Všetky prvky ktoré robili Panelák výnimočným boli potlačené, Krausovi zrušili sitcom a tak sa snažil vyventilovať tu. Postavy stratili na svojich charakteroch, úžasný soundtrack sa zmenil na: "hadaj v ktorom diely hra viac chobotin z radia?" Scenaristicky, kamera, režia - odpad!!

Poslední píseň (2010)

Romantická dráma s Miley Cyrus v hlavnej úlohe. Film dokonale splnil svoj účel. V komických scénkach sa dá zasmiať, v dramatických môžu aj slzy z oka nakuknúť čo sa deje, nie však vybehnúť.

Pravá tvář vášně (2008) (seriál)

V teenagerskom veku bola Analía môj najobľúbenejší seriál. Prvky romantiky, kriminálky, scifi a akčňáku na mňa vtedy veľmi zafungovali. Bohužiaľ túto telenovelu preveril čas. Zatiaľčo v roku svojho vydania bola naozaj neskutočne novátorská a jednoducho cool, dnes už neplatí ani jedno z toho. Pravá tvár vášne naozaj využívala trendy v kamere, strihu a použití hudby, ktoré dnes už vyznievajú viac než komicky a pre dnešného diváka je nepozerateľná v prípade, že sa nechce smiať ale brať ju vážne. A táto telenovela sa berie vážne. Každopádne aj po rokoch si myslím, že Elizabeth Gutierrez je jedna výborná nedocenená herečka, ktorá vytvorila nezabudnuteľnú hrdinku telenovely, zvučka mi dodnes príde ako najcoolovejšie intro seriálov vôbec a v porovnaní s tými tonami sračkových telenoviel ktorými nás televízie svojho času kŕmili, sa stále jedná o dielko ktoré si jednoducho nezaslúži plávať v odpadových vodách. S čistým svedomím 3 hviezdy.